Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
onion - специалист
здравейте,
и аз да си поискам:
може ли статия със схеми на тръбна мебел - за хола , за спалнята , за детската , за коридора , или за което има :) искам да си правя сам такива мебели , тръби, плоскости и стъкло :)
Благодарско предварително!
velsi - Почетен майстор
Какво точно мислиш да си правиш? Аз преди години имах цех за производство на тръбна мебел. Може би мога да помогна.
Гост
Аз искам много статии за кухнята (сега съм на вълна ) кухня
onion - специалист
@velsi ами искам да си направя тръбна мебел за хола на първо време , примерно масичка за телевизор, масичка която да е със стъкло отгоре (стъклото го имам), нещо като секцийка , ама не точно , по скоро някаква система от рафтове , ей така за красота , да се слагат по нея вазички и др. такива ... такива работи.
само ме притеснява захващането на тръбите една към друга , как точно става и т.н. всякакви тънкости свързани с тръбната мебел и възможно ли е човек да си я направи сам или се изискват специални инструменти и т.н.
velsi - Почетен майстор
Няма кой знае какви тънкости в тръбната мебел. Основното, с което трябва да се справиш е огъването на тръбите. Защото именно извивките правят този вид мебел красива. Връзките се изпълняват предимно със заварка освен ако не се изисква разглобяемост, но това намалява здравината на изделието и не мисля, че в твоя случай е необходимо.

Тема "Искам :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: