Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
iv - помощник
Здравейте!!!! Барбекюто, лятната градина са готови. Благодаря за съветите! Сега имам нова питанка! Подът в апартамент е дюшаме - старо, здраво, но дъските са с различна ширина,а най-непоносимото е, че предишните собственици са го боядисвали няколко пъти с блажна боя!? Питам дали е възможно да се изцикли, да се китосат фугите и да се лакира. Китът от фугите не се ли рони? Или да направя върху дюшамето ламиниран паркет?
masteradmin - майстор
И аз бях изправен пред същата дилема - говорих с хора които циклят и за боядисано дюшеме и ми казаха цена 10-12 лв и то без лакирането. И затова сложих ламинат от 6.98 от Бриколаж. (само гледай износоустойчивостта му внимателно)
anmoll - специалист
Когато купихме апартамента паркета в хола беше боядисан с черна блажна боя....какъв вкус? Изциклихме го като на места беше доста трудно,боята влиза във фугите. Лакирахме го...стана горе-долу добре,но не могат навсякъде да се заличат фугите.търпях го една година и след това сложихме върху него ламиниран паркет...направо песен :) Вече няколко години не е мръднал -супер :cool:
Това е моя опит- сам си направи извода! Успех!
georgiarg - специалист
Изциклянето не е невъзможно, но ако дюшемето е наистина здраво и дъските не мърдат с еди хубав ламинат отгоре ще си спестиш много пари и разправии.

Тема "Похабено дюшаме" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: