• 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 315
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
turistak - специалист
filmatoplo написа:
Румънски пелети -откъде :? .Колегата Туристак май знае :? , може ли да се разпознават , опаковка име ,снимка :? .
Буллес груп - те са представители
filmatoplo - майстор
Благодаря , ами имат ли обозначения , име.Вчера бях в Баумакс -пълна скръб , само едни Украински пелети завити в едни неогледни найлонови чувалчета , не пакетирани -ами вързани като на Дядо Коледа :santa: :wink:
vilhemovivi - специалист
Туристак понеже много знае колко вече му излязоха ПРОБИТЕ със ГРЕШКИТЕ да каже.
vilhemovivi - специалист
С тези пари ще се греете 10години без разходи.
syncho - майстор
Едно предупреждение! НЕ купувайте пелети от рапица!!! Пълен боклук са - не могат да горят и задръстват шнекове и горелки. Това ми го казаха няколко клиенти вече, които са се опарили. Така, че внимавайте!
turistak - специалист
vilhemovivi написа:
Туристак понеже много знае колко вече му излязоха ПРОБИТЕ със ГРЕШКИТЕ да каже.
И пробите и грешките са ми много :-D кои представляват интерес?
LazarGanev - "Велик майстор"
syncho написа:
Едно предупреждение! НЕ купувайте пелети от рапица!!! Пълен боклук са - не могат да горят и задръстват шнекове и горелки. Това ми го казаха няколко клиенти вече, които са се опарили. Така, че внимавайте!
Да, joro_vn също може да сподели. Мъчи ги на Пелетерма и някак си се оправя, ама има дертове.
de_marco - напреднал
Christo написа:
Аз си купувам пелети само от производител. Ходя директно там, където се произвеждат. Видя ли, че дворът е пълен с "капаци" от бичени трупи и те се мелят направо с кората, просто си тръгвам! Няма как да се произведат качествени пелети с ниско пепелно съдържание, ако съдържат кора. С калпави пелети и най-скъпият котел няма да работи добре.
:thumbs: Абсолютно правилно. Никой търговец не може да ти гарантира производствения процес във фабриката, както и да ти предложи условията, които ще ти предложи производителя.
Както и производителя няма тази обратна информация и достъпност, както търговеца. Абе малко объркана работа си е май.. :-D
Ако някой има интерес или чисто любопитство да види как се произвеждат пелети във фабриката, може да ми пише на лични, ще му съдействам. Правя го с цел да развенчая някои митове, които умишлено се налагат, за това иначе доста сложно производство.
LazarGanev - "Велик майстор"
de_marco написа:
Christo написа:
Аз си купувам пелети само от производител. Ходя директно там, където се произвеждат. Видя ли, че дворът е пълен с "капаци" от бичени трупи и те се мелят направо с кората, просто си тръгвам! Няма как да се произведат качествени пелети с ниско пепелно съдържание, ако съдържат кора. С калпави пелети и най-скъпият котел няма да работи добре.
:thumbs: Абсолютно правилно. Никой търговец не може да ти гарантира производствения процес във фабриката, както и да ти предложи условията, които ще ти предложи производителя.
Както и производителя няма тази обратна информация и достъпност, както търговеца. Абе малко объркана работа си е май.. :-D
Ако някой има интерес или чисто любопитство да види как се произвеждат пелети във фабриката, може да ми пише на лични, ще му съдействам. Правя го с цел да развенчая някои митове, които умишлено се налагат, за това иначе доста сложно производство.
Минути за реклама :cool:
de_marco - напреднал
LazarGanev
Минути за реклама :cool:
:? Приятелю, кое по-точно е реклама, че не те разбрах?!?
Че производителя знае по-добре от търговеца какво произвежда?
Или че търговеца знае по-добре как се движи пазара от производителя?
Или поканата ми, ако някой има интерес да му съдействам да види как реално се произвеждат пелетите, за да не му пробутват после идеи като "пелетите ти са овлажнели и затова не горят добре :lol: " ?
Да добавя само, за душевното ти успокоение, че това не е "реклама" (чувал съм тази думичка и 11 години съм я учил), най-малкото защото присъстващите тук не ми представляват целевата група - просто продавам на едро, основно за износ и количества от 10 чувалчета, 3, 5 или 7 тона ги избягвам целенасочено (дори бих казал, че са по-скоро проблем).
Лошо е, когато се опитваш да бъдеш полезен с нещо и винаги от някъде ще се намери някой, който да хвърли кал отгоре ти. Ама какво да се прави, в красивата ни страна е така... #-o
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 315

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: