Най - вълнуващия въпрос зимно време.
vko
След доста четене се спрях на грейко рб20 :)
stoyanstoyan - специалист
А със сервиза на Грейко как стоят нещата в София. Питам защото преди време и аз бях пред подобна дилема , но като питах представителя в София той дори не знаеше че имат и котел на пелети факт.
filmatoplo - майстор
Как да седят нещата ,Ко то се счупи в гаранция ще се подмени ,смятам че в сняг и преспи ще мине ден два .
p.v.x - майстор
И на мен ми е интересно да разбера.
stoyanstoyan - специалист
В никакъв случай не искам да звучи като заяждане,ама как да си купя котел и горелка от представител който дори не знеше че имат такъв котел. То е направо абсурдно и смешно ,на какъв сервиз и какво обслужване може да разчитам тогава. Да се надяваме че вече не е така,че на баща ми трябва да му се взема може би само горелка та предстои да видим. :)
p.v.x - майстор
На много представители , им докарват техника за продаване , без да са успели да минат подготвителен курс за нея , с условието ако има проблеми , звънкай.
filmatoplo - майстор
Що се отнася до сервиза ,аз реагирам веднага ,имам изгорели запалки които съм сменял винаги за около 15 минути след обаждането ,е в рамките на моя град ,но веднага съм тръгвал с колата .Бързо ли обслужвам или да забавя малко да не изпреварвамколегите .Аз съм шефа ,аз сервизирам ,ако беше и аз да имам шеф скоро ще ме накара в неделя .
stoyanstoyan - специалист
Здравейте, бих искал да попитам някой може ли да преработи котел атмос дц 32 в котел за пелети и съответно пелетна горелка да му се присади. Става въпрос за с.Мало Бучино. Искам да се направи както трябва и съответно и цена за изпълнението. Атмосът е монтиран преди 8 години и е почти невъзможно да се махне в момента.
filmatoplo - майстор
Аз мога ,тази есен го правих три пъти .играчката е много но резултата е добър .Щом пишеш ДЦ значи не е комби модела .Има два варианта на долната или горната врата .

Тема "Котел на пелети?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: