• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
rulom - модератор
Бе най отгоре в тема пуснах СЪОБЩЕНИЕ, ама кой да го чете :?
Ако го направя да мига ще бъде ли по-забележимо :?
Не знам как може да си играете с живота , вашия и на близките заради някой лев.Ако няма пари, по-добре да не се прави.
pac_ - специалист
Много Си прав за това,но как да обясниш на Българина,че "Евтиното винаги излиза скъпо"? И малко допълнение: http://www.segabg.com/online/article.as ... id=0000488

Прикачен файл

0065-large.jpg
0065-large.jpg (37.08 KиБ) Видяна 11177 пъти
LittLeRoCk - напреднал
При отворена система това няма как да стане.
rulom - модератор
Става, става, като ти замръзне разширителя на тавана.....питай жена ми :-D
rulom - модератор
:-D да , беше, затова и апелирам за разумни решения и съвети.
Аз се разминах леко, щото грея 27 литра вода........ ами ако бяха 270 :?
alsted - майстор
И как професионалист ще предвиди, че парното си ще го оставяш да замръзне и ще го палиш с ледена тапа :? И да го предвиди какво би могъл да стори :?:
Всъщност защо ли не се слагат предпазни клапани на камината...ако има такива за висока температура :idea:
LazarGanev - "Велик майстор"
alsted написа:
И как професионалист ще предвиди, че парното си ще го оставяш да замръзне и ще го палиш с ледена тапа :? И да го предвиди какво би могъл да стори :?:
Е, как няма да предвиди, ако е специалист? Всъщност май трябва първо да тълкуваме думата "специалист" :?
Transporterr - специалист
LazarGanev написа:
satansho написа:
Ти какво си помисли, че това са цени с материалите ли :lol:

нищо не съм си помислил просто се учудих каква е тази цена и за какво, и как така аджеба с медни тръби излиза "почти" същата цена :shock:
alsted - майстор
LazarGanev написа:
Е, как няма да предвиди, ако е специалист? Всъщност май трябва първо да тълкуваме думата "специалист" :?
По тази логика ще трябва да предвиди и "разпалване на котела с динамит"... :lol:, а "специалиста" трябва да е и психолог или направо психиатър :?:
ArturDent - Почти Безобиден
Понеже загорорихте за сигурност и "специалисти"
Колеги, аз получих следния съвет за тест на системата.

След като ви направят системата и малко преди да дадете парите, трябва да се направи проба на системата. Едната проба е за нормалната работа на системата - това трябва да ви го покажат.
НО втората е за тест на защитите. Спирате помпата(няма ток, UPS е умрял) и радиаторите, по възможност и връзката към разширителния съд (имитираме замръзване).
Камината се пали на Max и заключвате специалиста вътре. Предпазните клапани трябва да сработят. Ако той не се съгласи на такъв тест - вие си правете изводите.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Цени за монтаж на локално парно." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: