• 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 37
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
plastkomfort - специалист
Искам да обновявам данните от датчицити по-често от 20 секумди.
Някой знае ли как става това?
_NqKoI_ - помощник
Искам да попитам а може ли със Pt-1000 температурни датчици да се подкара PicoIP
dako_5 - напреднал
Здравейте и аз си спретнах една системка от този вид , обаче сега искам да кача програмката всеки да може да я гледа он лайн от моя компютър. Как може да стане това?
roru - напреднал
Здравей, dako_5
Аз използвам тази програма HFS - HTTP File Server. Добавяш файла (при мен в "C:\Program Files\Fire Monitor\graph.png" в File Server-а (това е графиката от Fire Monitor-а).
Може да пишеш и код в програмата.
Ако си с реално IP ще има достъп всеки.
dako_5 - напреднал
http://www.screenleap.com/365406653
временно може да се види он лайн как работи
Здравейте!!!
LM335 по какъв начин се свързва за да показва външна температура с отрицателни стойности?
коефициента в настройките същия ли е ?
kipu67 - напреднал
:?: Въпрос : Каква е нормалната разлика в температурите на котела и на връщащата се вода ?
nfsto - напреднал
Отговарям с огромно закъснение на предния отговор, но не съм влизал отдавна тук :) И все пак ще напиша защото може да е интересно и на някой друг.
Според мен разликите са различни за всяка система в зависимост от консуматорите ,външната температура и скоростта на помпата...
Ще ти кажа как е при мен при външна температура 0 -5гр.
На първа скорост на помпата разликата е 8 - 10гр.
На трета скорост на помпата разликата е 4 - 5гр.
mityom - специалист
Шеста година ползвам програмата,отново благодарности на Създателя,много съм доволен =D>
dako_5 - напреднал
Някой има ли схемите за свързване на датчик за помпата и на LM335 без делител, че в началната страница линковете не работят
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 37

Тема "Температурен мониторинг" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: