• 1
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 315
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
mitashki911 - специалист
шоп написа:
chungata написа:
шоп написа:
Хубави пелети :?
Мога единствено да препоръчам пелети от въглища на мина Бела вода с цена 180-200лв тон

Горил съм един биг бег и според мен това са единствените пелети, които горе долу си заслужават цената :)
Шопе дай някакви контакти с тия, че в нета няма никаква информация.

Как да няма инфо?!
http://bgcoal.com/bg/content/produkciya

даже гледам и цената им е паднала до 175лв с ДДС но без акциз!!! Миналата година си бяха по 180лв тон крайна цена.
Който има интерес да пита, аз минах на друг вид гориво и вече нямам интерес.
горелка екоенергия 35 ги хруска като бонбончета...за други горелки представа нямам как ще се справят :partyman:
Да питам в София могат ли да се намерят за проба от някъде
rosso666 - специалист
За какви пелети питаш колега
Фитилчо - майстор
шоп написа:
Хубави пелети :?
Мога единствено да препоръчам пелети от въглища на мина Бела вода с цена 180-200лв тон
Камина дали ще ги гори тези :?
Svezar - специалист
Фитилчо написа:
шоп написа:
Хубави пелети :?
Мога единствено да препоръчам пелети от въглища на мина Бела вода с цена 180-200лв тон
Камина дали ще ги гори тези :?
А бензинка дали ще върви с дизел ? :-D
mitashki911 - специалист
rosso666 написа:
За какви пелети питаш колега
пелети от въглища
шоп - майстор
mitashki911 написа:
rosso666 написа:
За какви пелети питаш колега
пелети от въглища
Перник е на 60 км от Сф
Палиш колата и взимаш няколко чувалчета за проба. Аз така направих, но с бус и 1 биг бег:-)
kalin72 - майстор
Перник е на 60 км от Сф
35 :-D
ktch_1964 - специалист
Колега шоп , моля споделете Вашите впечатления от въглищните пелети като качество на самите пелети, пепел след изгарянето
дължина на отделния пелет. Само мога да съжалвам ,че тези пелети са ми много далече.
шоп - майстор
Трудно ми е да ги окачествя. Все пак мисля, че съотношението цена-качество е много добро. Дължинта им е различна средно около 2 см. Пепел и шлак има. Който е горил пернишки въглища знае. Но заради по-ниската влажност от въглищата калоричността им е по-висока. Котела го бях вдигнал на кутия 1 метър!!! и пепел чистех веднъж седмично.

Смятам, че за универсална горелка е по-изгоно, лесно и икономично е да се гори дървесен чипс, но САМО АКО Е СУХ

Пробвал съм с мокър и нищо не става.
k_marinov - специалист
Здравейте Колеги! :)
От къде могат да се купят хубави пелети в района между градовете: Айтос, Карнобат, Ямбол, Котел и Сливен? Моля, споделяйте имената на фирмите, телефони или друг начин за комуникация с цеховете, ако ги има! Това не може да се третира като реклама в никакъв случай, защото е единствения начин да сме си полезни живеещите в тези райони, и да не ходим всеки поотделно по едни и същи пътеки да издирваме качество за съответната цена!!! Че сме в България и всички хитруват, не поддържат едно и също качество и искат повече пари това е ясно!!! Ако можем да си спестим от обикаляне, търсене, от проби или разочарования, това ще е предостатъчно!
С уважение и поздрав! :partyman:
  • 1
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 315

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: