Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Svezar - специалист
lakosste написа:
Не може пак казвам пелети които имат претенции ,че спазват изисквания и норми да се дънят така.
Бе те в хипермаркетите ти подменят етикетите на храни с изтекъл срок на годност,а ти говориш за етикети на пелети които всеки си печата с каквито иска описания по тях :idea: Те на горивата по бензиностанциите не правят проби за качество а какво остава някой да контролира дали написаното на чувала съответства на съдържанието ! Тук единственото правило е да се пробва преди покупката ,но да си запазиш един чувал от пробните докато докарат голямото количество с камиона ,че да ги сравниш преди разтоварването,понеже може да се окаже че ....не са точно същите [-X
lakosste - специалист
Svezar написа:
lakosste написа:
Не може пак казвам пелети които имат претенции ,че спазват изисквания и норми да се дънят така.
Бе те в хипермаркетите ти подменят етикетите на храни с изтекъл срок на годност,а ти говориш за етикети на пелети които всеки си печата с каквито иска описания по тях :idea: Те на горивата по бензиностанциите не правят проби за качество а какво остава някой да контролира дали написаното на чувала съответства на съдържанието ! Тук единственото правило е да се пробва преди покупката ,но да си запазиш един чувал от пробните докато докарат голямото количество с камиона ,че да ги сравниш преди разтоварването,понеже може да се окаже че ....не са точно същите [-X
Да разбирам ли че си съгласен с тези практики ,колега?
Svezar - специалист
lakosste написа:
Да разбирам ли че си съгласен с тези практики ,колега?
Опазил ме господ,просто казвам че някой неща не се избират според опаковката и написаното на етикетите :!:
Evgeniy - майстор
lakosste написа:
Точно на на изхода на тръбата ф-50,където влизат в гофрето.
Ако имаш редукция на тръбите там ето решение:
viewtopic.php?f=10&t=44543&hilit=%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0&start=2540#p731064
lakosste - специалист
Svezar написа:
lakosste написа:
Да разбирам ли че си съгласен с тези практики ,колега?
Опазил ме господ,просто казвам че някой неща не се избират според опаковката и написаното на етикетите :!:
Прав си.Шегувах се.Но като даваме гласност ,така всеки ще си има едно наум и утре някой чок тарикат ще се чуди къде да си продава стоката защото всеки ще я подминава.Пак казвам ,че се случва -не може винаги всичко да е перфектно но едно извинение и вземане под внимание допуснатата грешка са достатъчни за да види клиента ,че на някой все пак му пука.
Днес например ми пристигна една тениска за имен ден за подарък,обаче с дупка.Хората реагираха,обадиха ми се след като им писах, извиниха се и ще ми я заменят.Нищо ,че се разкарвах да я връщам и утре пак да я взема от еконта ,не се издразних защото на някои не му е все едно ,че съм си похарчил до него парите.
За това говоря,всички тука са интелигентни и ще ме разберете.
Мнение за BGPELETS?Днес взех 10 чувалчета за тест-на цвят го докарват:)
kalin72 - майстор
gazdata83 написа:
Мнение за BGPELETS?Днес взех 10 чувалчета за тест-на цвят го докарват:)
Да не са BR Pellets?
Здравейте,

Препоръчвам Фирма Елвирис, намира се в село Марица, близо до Боровец. Пелетите са тествани ( най-добрите от 4-те вида които съм ползвал за 2 години), аз ги взех на 340лв преди месец - иглолистни клас А1, не правят грам шлака. Момчетата имат транспорт.

Търсете Ивайло- 0888 54 2005

Дано бъда полезен.

Поздрави,
Мариян
Cathcat написа:
Здравейте,

Препоръчвам Фирма Елвирис, намира се в село Марица, близо до Боровец. Пелетите са тествани ( най-добрите от 4-те вида които съм ползвал за 2 години), аз ги взех на 340лв преди месец - иглолистни клас А1, не правят грам шлака. Момчетата имат транспорт.

Търсете Ивайло- 0888 54 2005

Дано бъда полезен.

Поздрави,
Мариян
Въх, и тука реклама.
Явно повечко потребители са се запасили през лятото и производителите освирепяха.
nandrolon - специалист
Привет, изобретението на kostrzewa не работи правилно, защото в България няма качествени пелети.

Моля ако някой има претенции продукцията му да отговаря на някакви стандарти да даде координати.

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: