Най - вълнуващия въпрос зимно време.
andro440 - майстор
[quote="vladim6"]Ето новото произведение стана почти като заводска
С каква запалка е и за колко време запалва ? и не връща ли дим в тръбата ?Браво за положения труд ,кефиш !
zaza73 - специалист
Преграда на 1 ход:

Прикачен файл

20161009_133420.jpg

Прикачен файл

20161009_133414.jpg
Последна промяна от zaza73 на ср окт 19, 2016 10:31 pm, променено общо 1 път.
filmatoplo - майстор
10 пъти ги преглеждат - не вентилира ,а вентилираше .Има си в менюто точно пише - Междинно почистване .там се наглася през колко например 300 сек ,ПВ с отметка и 12 секунди ,следва силата на вентилатора 60% .А сега кое не съм включил .нещо друго ли трябва да туря отметка .чета инструкцията ,почти всичко ми е ясно само имало да избирам кой от вентилаторите да го прави това вентилираше ,дали основния вентилатор аз съм включен по кабел само на него с означение FM ,или другия вентилатор да е FS .нещо съм ос...рал ма кое .
Последна промяна от filmatoplo на ср окт 19, 2016 10:39 pm, променено общо 1 път.
andro440 - майстор
filmatoplo написа:
10 пъти ги преглеждат - не вентилира ,а вентилираше .Има си в менюто точно пише - Междинно почистване .там се наглася през колко например 300 сек ,ПВ с отметка и 12 секунди ,следва силата на вентилатора 60% .А сега кое не съм включил .нещо друго ли трябва да туря отметка .
май трябва да се активира и опцията /основно почистване .кажи с какво управление си ,,че не знам
filmatoplo - майстор
Беше за горелка М-1 ,но го пратих и ми го направиха за камина ,в сайта се води накрая с букви М-2 .на екрана ми пише NPBC-V3M-E ver 3,4/3,3 .
andro440 - майстор
сега ще видя и ще ти отговоря
filmatoplo написа:
Беше за горелка М-1 ,но го пратих и ми го направиха за камина ,в сайта се води накрая с букви М-2 .на екрана ми пише NPBC-V3M-E ver 3,4/3,3 .
filmatoplo - майстор
В менюто намерих Оборудване ,и там има отметка за почистващ вентилатор ,махнах я - като си мисля че тази функция ще прави основния вентилатор FM на който съм аз .
andro440 - майстор
Прикачен файл:
Снимка1694.jpg
натискаш двта бутона заедно и задържаш ,за да влезеш в мен=то .след като си изпише името -натискаш /сета / десния бутон / и след това от стрелките превърташ ,докато намериш това на снимката....Най долните показания са за двата вентилатора ---в ляво е този на горелката а в дясно -някакъв друг -теб те вълнува левия показател
filmatoplo - майстор
Да обаче между цикъл и вент имам за отметка ПВ .в инструкцията пише че имам избор кой от вентилаторите аджеба да свърши почистване .
filmatoplo - майстор
filmatoplo написа:
Да обаче между цикъл и вент имам за отметка ПВ .в инструкцията пише че имам избор кой от вентилаторите аджеба да свърши почистване .

Прикачен файл

IMG_20161018_173531.jpg
IMG_20161018_173531.jpg (45.52 KиБ) Видяна 1094 пъти

Тема "Как да си направи сами пелетна горелка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: