• 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 199
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
andro440 - майстор
клип и инфо -в руските сайтове ,отдавна не двам на готово нищо ,защото аз като се молех за помощ -Никой не се отзова ,съжалявам ,но такива сме си ...българите
plamenmaistora написа:
Ако може малко повече инфо а може и клип.
шоп - майстор
andro440 написа:
клип и инфо -в руските сайтове ,отдавна не двам на готово нищо ,защото аз като се молех за помощ -Никой не се отзова ,съжалявам ,но такива сме си ...българите
plamenmaistora написа:
Ако може малко повече инфо а може и клип.
:-D :-D :-D Ха сега? Кой по Татово време е учил руски език? :-) Жокер от мен: сайта е forumhause. ru подраздела е инжинерни системи. Запасете се с време и пуканки, защото Ви предстои четене с дни и седмици. Аз съм рег. потребител там от 3-4 години и почти всеки ден съм в него и съм изчел макс 5% от това море от инфо.

П.П. между другото има една супер актуална информация. Налична е нова разработка на евтина гравитационна горелка по-добра от пелетрон и бегемот. Снимката е жокер от мен! Няма редуктори, шнекове, шлака и т.н. Трябва само як комин или "димосос".
Успехи на всички!

Прикачен файл

20130106220.jpg
filmatoplo - майстор
:) А не е честно така ,ние мислим че от опит разбираш ,ти ползваш руски жокери .шегувам се. :) рових но не я намирам.
ktch_1964 - специалист
Шопе, това е АВТОТРОН , въпреки че пелетите не ме привличат като гориво, чета темите за да придобия обща култура.
filmatoplo - майстор
Тия руснаци за всичко което трябва да учудва му слагат накрая Трон :lol:
andro440 - майстор
filmatoplo написа:
Тия руснаци за всичко което трябва да учудва му слагат накрая Трон :lol:
abe ти какво искаш да му сложат за име ? наташа,ру.саксофон /...ли?
transportna - специалист
Името е без значение, важното е кога ще се появи в България или ще се направи негов български вариант и на каква стойност в лева.
шоп - майстор
transportna написа:
Името е без значение, важното е кога ще се появи в България или ще се направи негов български вариант и на каква стойност в лева.
Ами, че това си е самоделка и в Русия. Не е нужно промишлено производство, а всеки да взаимства идеята и да си я приспособи за неговите цели.
filmatoplo - майстор
Не съм черноглед но тези горелки не са много удачни ,има къде по добри направени от колеги във форума.Бях една зима с прехвалената кошничарка ,ами не си заслужава.Не ви убивам ентусиазма,но изберете наистина това което ще ви върши работа .
шоп - майстор
Тази горелка няма нищо общо с пелетрон 15 и бегемот. Принципа и е съвсем различен. Иначе и аз не съм и фен, защото не съм фен на пелетите, но все пак като идея не са лоши и всеки може да ги тунингова спред собствените си вижданя.. Доста хора с тези гравитационни горелки горят успешно трици, талаш и дървесен чипс. Бях качвал снимки на такива горелки тук.
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 199

Тема "Как да си направи сами пелетна горелка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: