Най - вълнуващия въпрос зимно време.
andro440 - майстор
И точно заради тия ,като вас -форума изгубва смисъл -можещите се скриха в черупките -останаха само ланкаджии с големите уста -лека вечер на всички -а прекратявам участието с в този форум ,бъдете здрави
Бат Диди - специалист
"не се сещам да съм квалифицар някого и от тоя форум имам много добри познати ,но такива ,като онова леке ,което пише и после си трие мненията ,ня,ма как да сме в комбина -сега усещам ,че си от неговата линия и с 20-те си мнения ,моля не ми давай наклон на дядовия ,,само чакате наготово и вместо да сте продуктивни личности ,оглеждате се от къде да откраднетре идея -ДА ,мога да те светна как да се топлиш евтино ,но няма да го направя ,щото си тъп "



Хей боклук ела да ми го кажеш в очите това последното, аз съм ти близко, па ако е и аз да дойда а. Вземи да си намериш някоя дълбока капанска дупка наври се там и си се топли еффффтино, а мое и да се кефиш колко си искаш.
p.v.x - майстор
andro440 написа:
И точно заради тия ,като вас -форума изгубва смисъл -можещите се скриха в черупките -останаха само ланкаджии с големите уста -лека вечер на всички -а прекратявам участието с в този форум ,бъдете здрави
И преди съм ти писал , да не се впрягаш.
Поканата си остава.

пп.Регистриран си от 2012 година , и ще ми е съвестно толкова лесно да се откажеш.
Усещам , че си улегнал човек , а толкова лесно да се обиждаш.
И дори да си се обидил , това не трябва да е причина да не посещаваш форума.
Всеки е полезен по различен начин за развитието на форума , и неговата същност - Взаимно да си помагаме.
Това бе причината , поради която те упрекнах.
Имаш нещо работещо , като искаш го покажи , като не искаш недей.
Но не прави квалификации , от гледна точка на компетенция , дали ще го разберем , или не.
Ако моето извинение ще те накара да останеш и вписваш във форума , го имаш.

пп2.Да не си мислиш само , че ме е страх , че ще дойдеш , и за това ти се извинявам. [-X

:rock:
Бат Диди - специалист
Аз не съм се държал си никого надменно и още по малко пък да го обиждам. Моля за извинение само към всички останали.
Та поканата ми към ............ остава. Може и да съм дърт но това не ми пречи пък ще видим кой тъп, кой син.
Сега какво трябва да сложим всички, които са с много мнения на пиадестал и да ги оставяме да се ебават с другите ли?
Бат Диди - специалист
Съжалявам, че развалихме хубавата тема
andro440 - майстор
tomorow
Бат Диди написа:
Съжалявам, че развалихме хубавата тема
filmatoplo - майстор
Не се дразнете, човека си направи горелка, гори евтино гориво, какво лошо. Покажете вие вашите, казвам го приятелки, нека обменяме опит, на мен лично колегата ми помогна с една настройка. сам ми звънна късно вечерта да даде съвет за което му благодаря .
ggogov - напреднал
filmatoplo написа:
Беше за горелка М-1 ,но го пратих и ми го направиха за камина ,в сайта се води накрая с букви М-2 .на екрана ми пише NPBC-V3M-E ver 3,4/3,3 .
Каква е разликата дали е за камина или горелка? Може ли да се ползва контролер за горелка на камина, защото имам и камина, и полуготова горелка, та си мислех с еин контролер да експериментирам.
filmatoplo - майстор
Разликата е че този за камина е със сензор за температура на димните газове .а този за горелка е с фото датчик .
filmatoplo - майстор
:) Ей сега камината влезе в режим изчакване ,през 120 секунди пуска по 2-3 пелетчета ,преди пак влезе ама с др пелети ,за сега поддържа маждукане ,оставил съм и въздух в този режим на 23% вентилатора започва да върти .Малко седя там - сега пак мина на степен 1 , Абе 5 минути изкара :lol:

Тема "Как да си направи сами пелетна горелка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: