• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 199
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
plamenmaistora - специалист
здравейте относно паленето на пелети аз се пробвах сьс свещ от дизел но прегаря от температурата.После взех патронен нагревател,поставихго вьтре ,след около 20 дни изгоря.Когато го извадих почти беше стопен.Порьчах нов пак 55лева исега е в трьбичка минава през него по малко вьздух пак пали исе надявам да издьржи.
mityom - специалист
Сега преговарям с едни китайци за керамични и за такива метални в тръбичка, ама за 1 бройка пак идва много скъпо,за 10 броя цената е около 180 лв за металните
за керамичните 30 лв за 1 бр.
joro39 - специалист
mityom написа:
Сега преговарям с едни китайци за керамични и за такива метални в тръбичка, ама за 1 бройка пак идва много скъпо,за 10 броя цената е около 180 лв за металните
за керамичните 30 лв за 1 бр.
един пич в продавалника ги продава керамичните по 90 лв така че 30 лв е добра цена ,ако поръчваш и, аз бих взел един.
Radoslaw - специалист
joro39 написа:
mityom написа:
Сега преговарям с едни китайци за керамични и за такива метални в тръбичка, ама за 1 бройка пак идва много скъпо,за 10 броя цената е около 180 лв за металните
за керамичните 30 лв за 1 бр.
един пич в продавалника ги продава керамичните по 90 лв така че 30 лв е добра цена ,ако поръчваш и, аз бих взел един.

На тази и дават мощност 900 вата и можела да запали и въглища.Тези 180 лв за 10 бр ли са или едната е 180 лв,че не можах много да разбера.

Прикачен файл

_zapalarka900.JPG
_zapalarka900.JPG (5.76 KиБ) Видяна 3567 пъти
mityom - специалист
за 10 бр. е цената. Ако се съберат повече бройки мога да поръчам,но керамичните май са по-надеждни,тези металните не знам дали стават червени и дали ще вършат работа.
s_s1 - специалист
Radoslaw написа:

На тази и дават мощност 900 вата и можела да запали и въглища.Тези 180 лв за 10 бр ли са или едната е 180 лв,че не можах много да разбера.
Мисля, че и на моя котел е такава, или поне така изглежда кабела, който се подава от тръбата.
joro39 - специалист
mityom написа:
за 10 бр. е цената. Ако се съберат повече бройки мога да поръчам,но керамичните май са по-надеждни,тези металните не знам дали стават червени и дали ще вършат работа.
записвам 1 бройка ,вчера пристигна това;

Прикачен файл

NPBC-V3-Kit.jpg
NPBC-V3-Kit.jpg (112.96 KиБ) Видяна 3510 пъти
Последна промяна от joro39 на чет яну 23, 2014 2:53 pm, променено общо 1 път.
plamenmaistora - специалист
от каде порьча управлението и колко струва.
joro39 - специалист
Последна промяна от joro39 на чет яну 23, 2014 2:51 pm, променено общо 1 път.
Radoslaw - специалист
joro39 написа:
http://www.naturela-bg.com/bg/products/ ... i-i-kotli/

Кажи колко струва ,де?Не ,че не можем и ние да проверрим но все пак ти си я купил вече
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 199

Тема "Как да си направи сами пелетна горелка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: