• 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 199
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
LazarGanev - "Велик майстор"
AndroBg написа:
Наскоро разбрах,че на ул.Одрин 4 в София се произвеждат нагреватели за запалките.И тръбни и патронния нагреватели.Машинно е производството и се гарантира качество.Патронен нагревател към 17 лева май.
'Бах ма'аму, кат' латерна си - една и съща реклама, само думите завъртяни. Оплакваме се от Ботове, ама ти си бетер :cool: След толкова упоритост - дори и да са Ви качествени нагревателите, пак няма да си купя, щот не обичам да ме правят на будала :x Всъщност ти затова си се регистрирал и още от първия пост бълваш само реклами и лъжи:
http://forum.napravisam.bg/forum/search ... 8&sr=posts
krazz - специалист
idunno написа:
Тука някой направи ли си пелетна горелка или само си смени изолацията :-D :-D :-D :-D
Е па аз си имам и изолация и пелетна печка въздухогрейна сътворена собственоръчно и се топля 5 зими вече и не се оплаквам за разлика от тези дето само косури търсят!
AndroBg - помощник
Момчета в София на Одрин 4 се произвеждат нагреватели за запалки и са качествени.
Цените са към 17 лева.
Видях такава обява и разпитах.
al4o - специалист
Е стига с тия Одрин 4 :evil: Вече бие на реклама :axe:
krazz - специалист
Според мен запалката е една ненужна екстра! Колкото е удобна толкова и минуси носи от най-различно естество! Аз лично паля ръчно и не ми тежи! Пускам пелети , поливам с разп. течност, паля, изчаквам 3 мин. да се разпали и стартирам процеса!
След 5 мин. тръгва топлото, след час е топло, след два е нетърпимо!!!
LazarGanev - "Велик майстор"
krazz написа:
Според мен запалката е една ненужна екстра! Колкото е удобна толкова и минуси носи от най-различно естество! Аз лично паля ръчно и не ми тежи! Пускам пелети , поливам с разп. течност, паля, изчаквам 3 мин. да се разпали и стартирам процеса!
След 5 мин. тръгва топлото, след час е топло, след два е нетърпимо!!!
Еееех, няма да забравя дядо ми как палеше Олдсмобила - излиза от къщи с белия чарлстон, захапал пура, засуква мустака, усмихва се, хваща манивелата и с отмерено движение я завърта в ритъма на суинг, който идва през отворения прозорец от стария грамофон... Еееех... и рокендрола беше млад :rock: . Та ... голяма е романтиката от такова палене :supz:
n.ganev - майстор
AndroBg написа:
Момчета в София на Одрин 4 се произвеждат нагреватели за запалки и са качествени.<br abp="951">Цените са към 17 лева.<br abp="952">Видях такава обява и разпитах.
Я вземи от Одрин 4 да се метнеш в Анадола, Баси та белким там те оправят, че дигнахме ръце от такива като тебе!
s_s1 - специалист
AndroBg написа:
Момчета в София на Одрин 4 се произвеждат нагреватели за запалки и са качествени.
Цените са към 17 лева.
Видях такава обява и разпитах.
Не си поръчвайте запалки от там. Те навиваха една серия нагреватели за бойлери и за готварски печки /за фурните/ за магазинната мрежа. Част от нагревателите ги върнаха, понеже дават утечка към маса, а останалите още никой не ги е купил. Не знам какви запалки правят, но ако са като нагревателите бягайте далече.

НЕ СИ ДАВАЙТЕ ПАРИТЕ ЗА БОКЛУЦИ.
krazz - специалист
LazarGanev написа:
krazz написа:
Според мен запалката е една ненужна екстра! Колкото е удобна толкова и минуси носи от най-различно естество! Аз лично паля ръчно и не ми тежи! Пускам пелети , поливам с разп. течност, паля, изчаквам 3 мин. да се разпали и стартирам процеса!
След 5 мин. тръгва топлото, след час е топло, след два е нетърпимо!!!
Еееех, няма да забравя дядо ми как палеше Олдсмобила - излиза от къщи с белия чарлстон, захапал пура, засуква мустака, усмихва се, хваща манивелата и с отмерено движение я завърта в ритъма на суинг, който идва през отворения прозорец от стария грамофон... Еееех... и рокендрола беше млад :rock: . Та ... голяма е романтиката от такова палене :supz:
Тебе те знаем като специалист по всичко! Ти си най-компетентният! Яд те е още от Мазето.Нет , че не получи чертежи! И тука няма да ги получиш ! Така , че и да продължаваш да се ядеш с мене Алтиумчо няма да сполучиш!!!
Научи ли се да точиш свредлата на шкурка или само си пилиш ноктите?
krazz - специалист
Извинявайте, в името на темата има правописна грешка.
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 199

Тема "Как да си направи сами пелетна горелка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: