• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 22
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
valqk - специалист
Чакам си разш. съд.
Отидох до БГтерм, питах дали имат 35л с крачета - нямали въобще, ама имаме с крачета 50л.
Маааалко по-скъп излиза - викам си ОК - по-добре по-голям.
Плащам, ф-ра и пича от склада идва да се разправя с продавача, защо бил изписал такъв, мрън, мрън за 3ти път се опитвали да го намерят и го нямало.
За месец щял да дойде... та чакам :axe:
Надявам се поне да имам време да си надупча дупките по тавана и да си вържа тръбата за подовото на 1вия така.

ще пиша като има развитие :)
filmatoplo - майстор
Стига бе Валяк :) -щеше да му направиш една стойчица на съда -ся цял месец ще чакаш :?
valqk - специалист
Дошъл бил....в събота ще ходя да го вземам.
В момента ми дупчат тавана за дюбели за подовото.
Надявам се в неделя да мога да отида да навия тръбата и другата съб/неделя да ходя да дозапоя тръбите.
т.е. покрай коледните празници сигурно ще намеря време да остана 4-5 дни докато ми се затоплят плочите....
като има новост ще пиша ;)
filmatoplo - майстор
Свържи го както ти казах :) -клапана го сложи на входа на котела , байпаса нека си е само 1 тръба фи-22. Какво значи :? да ти дупчат тавана за подово , разкажи методиката на изработка на подовото :wink: .
valqk - специалист
:-$ ще покажа снимки :)
Всъщност ще е таванно, не подово...
fbr - майстор
valqk написа:
Всъщност ще е таванно, не подово...
Е те такова животно няма.
filmatoplo - майстор
Че има -има,но тоя път Валяка ме уби :-D -не смея да коментирам преди снимките :) .
VLADO66 - майстор
На горния етаж е кехлибарената стая :wink:
valqk - специалист
Е какво толкова, ще топля плочата отдолу и после тя ще ме топли, вместо тръбите да са отгоре.
Причината е, че ремонт на етажа ще се прави след години, а до тогава не мога да сложа тръби.
Иначе, трябваше да правя високо и ниско температурни кръгове и да купувам и радиатори за етажа.
Ще видим дали ще стане както го мисля.
Консултирал съм се с топло-техник и според него ще стане :)
:drinkers:
filmatoplo - майстор
Ще стане въпрос на сметки :wink: , под тръбите ще има ли изолация :? .
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 22

Тема "Съвети за избор на котел на твърдо гориво на старо." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: