• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 25
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Vik1963 - помощник
n.ganev написа:
Може!
И какво е решението на проблема?
Vik1963 - помощник
Извинявай за невежеството n.ganev, но какво е Натурела?
n.ganev - майстор
Управвление за пелетни горелки.
naskov - майстор
Vik1963 написа:
Мислите ли, че с подмяна на фотодатчика нещата ще се оправят? Аз също имах съмнения във този датчик, но си мисля, че той или работи или не работи. Как може да работи от време на време?
Параметър 20 дава показанията на фотодатчика. Май трябваше да са под 25, за да разбере горелката, че има пламък.
dsn77 - помощник
Значи,
чакам да дойде новата запалка...бях заправил какво е да си на климатик......ужас.
Между другото снощи я запалих принудително,естествено като си стигна градусите
спря пак но поне счупи въздуха малко :lol:
А може ли малко информация относно настройките:
Работи на мощност 3,интересува ме колко да е т12 и т7 естествено че зависи от пелетите,
но все пак т12-120 ми се струва множко.Мерси предварително :sad:
Svezar - специалист
Ами намали степента и тогава няма да спира по темп. на водата /или поне ще я гони мнооого дълго/ и ще се грееш дори и с не толкова горещи радиатори докато дойде запалката ! Т12 -120 на мен ми се струва ужасно много каквито и да са стойностите на Т7 и Т13 ,просто фабричните настройки на вентилатора са много завишени !
dsn77 - помощник
Svezar написа:
Ами намали степента и тогава няма да спира по темп. на водата /или поне ще я гони мнооого дълго/ и ще се грееш дори и с не толкова горещи радиатори докато дойде запалката ! Т12 -120 на мен ми се струва ужасно много каквито и да са стойностите на Т7 и Т13 ,просто фабричните настройки на вентилатора са много завишени !
Абе ще изтрая,но колко да ги направя според теб/след като сложа запалката/ де :?
t12,t7,t13
Мерси....
filmatoplo - майстор
В момента как е , предполагам че се оправи тоест с повишена доза вече пали.
Vik1963 - помощник
filmatoplo написа:
В момента как е , предполагам че се оправи тоест с повишена доза вече пали.
Да, засега пали, но не смея да кажа за да не го урочасам. Вече стана едно денонощие, но нека минат няколко дни и тогава ще видим.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 25

Тема "Проблем с горелка Фероли." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: