• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
x1pokrat - специалист
То е ясно какво има. Ама нали всички казват-"Плоски селективни-най-добре,купете си от нас"
saraneron - специалист
filmatoplo написа:
:wink: Сега видяхте ли какво има в прехвалените панели .
То пък в стъклените поне да имаше водка,пък то един вакум и то на минус незнам си на каква степен!
lov - майстор
x1pokrat написа:
То е ясно какво има. Ама нали всички казват-"Плоски селективни-най-добре,купете си от нас"
От най ефтинките баце и ако трябва компенсираш с повече на брой и остават даже парички за много бири смезета. :x
Какво става - държи ли запояването, което направи или се наложи въпреки всичко да се прави с твърд припой? Питам защото имам същия проблем?
Здравейте , моя панел се спука от студената зима явно гликола е загубил качества вече, та мисълта ми е има ли някой в Бургас който извършва подобни ремонти с горелка. Благодаря предварително :?:
шоп - майстор
[quote="Borislav Borko"]Здравейте , моя панел се спука от студената зима явно гликола е загубил качества вече, та мисълта ми е има ли някой в Бургас който извършва подобни ремонти с горелка. Благодаря предварително :?:[/quote
Какъв ти е панела? Че ако е турска алуминка за 200 лв и за ремонт ти искат 100 лв,- по-добре си купи нова алуминка :-D
fbr - майстор
"Дрейнбеците с нищо не са по-добри от тези под налягане"-цитат. Някой ще си признае ли авторството.
шоп - майстор
fbr написа:
"Дрейнбеците с нищо не са по-добри от тези под налягане"-цитат. Някой ще си признае ли авторството.
Ха, ха,ха много точно.

Обаче да добавя: за хора не знаещи и не можещи и самоизтоващата се система може да бъде проблемна. Например липса на налони за самоизточване.
шоп написа:
fbr написа:
"Дрейнбеците с нищо не са по-добри от тези под налягане"-цитат. Някой ще си признае ли авторството.
Ха, ха,ха много точно.

Обаче да добавя: за хора не знаещи и не можещи и самоизтоващата се система може да бъде проблемна. Например липса на налони за самоизточване.
И тва е точно, нищо, че беше под налягане, при мен.
Пропилена ми са пропиля, поради теч, допълвах с вода и кът застудя-източих. Да, ама наклон-йок, и сега панела седи запоен и сериозно изкривен в коридора.
Цецо - специалист
Може и с двукомпонентен маджун за студена заварка - sun fix.Изпробвано е на спукан алуминиев панел.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14

Тема "Спукан слънчев панел" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: