Най - вълнуващия въпрос зимно време.
val303 - специалист
plastkomfort Ти така ли я купи или наскоро си сменил софтуера?
plastkomfort - специалист
В началото на сезона смених софтуера а после и скарата.
gim - специалист
Би ли споделил по-подробно какво се промени с новия софтуер,а и с новата скара? Заслужават ли си разправията да ги сменяме?
val303 - специалист
plastlomfort Като ти смениха софтуера,не ти ли споменаха да сложиш аварийния термостат за който те питах?
plastkomfort - специалист
gim написа:
Би ли споделил по-подробно какво се промени с новия софтуер,а и с новата скара? Заслужават ли си разправията да ги сменяме?
С новата скара не ми падат пелети в пепелника а с новия софтуер коригираш въздуха през един процент което е голям плюс.
plastkomfort - специалист
val303 написа:
plastlomfort Като ти смениха софтуера,не ти ли споменаха да сложиш аварийния термостат за който те питах?
Не .
На тебе от коя фирма ти го предложиха.
val303 - специалист
От емтел-терм си купих горелката и при монтажа ми монтираха и аврийния термостат.
radiocontrol - специалист
Здравейте , някой може ли да ми каже как да свържа стаен термостат с горелка ivg s40 с версия на софтуеъра 11.1.От няколко дни търся информация и правя опити но все не успявам. На схемата която имам не е обозначено.
plastkomfort - специалист
Не съм сигурен че със стаен ще ти работи икономично.
Имаш 10 минути обдухване при стоп след това пак обдухване при паленето чак тогава зарежда с пелети и до като запали колата е истинал и папка много пелети.
На този номер ще ти помогнат за свързването.
0886111001 гн.Геров
radiocontrol - специалист
Това го знам но все пак искам да пробвам от 5 години съм с тази горелка. Термостата съм го взел ще го монтирам пък като не ми хареса ще го махна. Само трябва някой да ми каже как, вариантите който пробвах не стават.

Тема "IVG S 40" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: