Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo написа:
Какъв студ бе братче , виното ще свърши ,утре тъпча телешки суджук тъкмо да изсъхне . :drinkers: и моя разход намаля почти до старите норми.
Бе дано не съм прав, ма от утре вечер го дават разхода на пелети да скочи.
Щяло да затрупва първо от югоизточна България, после цялата източна и така почти три дни. Суджук нямам, ма от Бургас получих добър пас с маринован сафрид и лакерда. Вино има.
n.ganev - майстор
Внимавай :wink: Дан'Ти приседни :yawinkle: .
Ганев, скоро не съм та наобикалял, надявам са на пролет. Пък и дължа реванш. Поздрави!
......и пожелание всички да си харчим пелетките,питиетата и мезетата със здраве!
maistora1965 - специалист
Трифон П.Трифонов написа:
filmatoplo написа:
Какъв студ бе братче , виното ще свърши ,утре тъпча телешки суджук тъкмо да изсъхне . :drinkers: и моя разход намаля почти до старите норми.
Бе дано не съм прав, ма от утре вечер го дават разхода на пелети да скочи.
Щяло да затрупва първо от югоизточна България, после цялата източна и така почти три дни. Суджук нямам, ма от Бургас получих добър пас с маринован сафрид и лакерда. Вино има.
Много е важно какво е виното щото тез солени риби присядат с червено вино :lol:
n.ganev - майстор
И аз това имах в пред вид :lol: .
maistora1965 - специалист
Господин n.ganev аватара ви се явява после изчезва пишете пък сте offlain това започва да намирисва на конспирация.Или сте поДставено лице и правите скрита реклама.
Абе майсторе, уж сте специалист пък.........кви ги говорите?!!
brunoilara - помощник
.........и какво казвате за разхода на пелети.
n.ganev - майстор
maistora1965 написа:
Господин n.ganev аватара ви се явява после изчезва пишете пък сте offlain това започва да намирисва на конспирация.Или сте поДставено лице и правите скрита реклама.
За аватара - незнам!
За Офлайна - влизам за бързо и си върша другата работа дори и по това време.
Реклама правя само на това, което е показано в Шоуурума ми и е действащо и на това, което съм изпробвал У ДОМА преди да го предложа на клиенти.
За разхода на пелети - писали сме много пъти, че зависи от топлозагубите и от топлонуждите.
maistora1965 - специалист
n.ganev написа:
maistora1965 написа:
Господин n.ganev аватара ви се явява после изчезва пишете пък сте offlain това започва да намирисва на конспирация.Или сте поДставено лице и правите скрита реклама.
За аватара - незнам!
За Офлайна - влизам за бързо и си върша другата работа дори и по това време.
Реклама правя само на това, което е показано в Шоуурума ми и е действащо и на това, което съм изпробвал У ДОМА преди да го предложа на клиенти.
За разхода на пелети - писали сме много пъти, че зависи от топлозагубите и от топлонуждите.
Надявам се не съм те обидил знаеш че те уважавам това беше за разведряване на обстановката.

Тема "Разход на пелети!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: