Най - вълнуващия въпрос зимно време.
gnt69 - майстор
Да не са тополови,тополата калпаво дърво. Според мен увеличи въздуха малко.
danko84 - напреднал
От бял бор и бук са според производителя..
gnt69 - майстор
Ти в студеното с тия пелети ли беше. Да не би да ти идва голяма горелката сега в топлото време и да гори на 1 и да минава постоянно в суспенд.
danko84 - напреднал
gnt69 написа:
Ти в студеното с тия пелети ли беше. Да не би да ти идва голяма горелката сега в топлото време и да гори на 1 и да минава постоянно в суспенд.
Да ползвам ги от месец и горелката работи само на първа и суспенд ако не е изключвам.
gnt69 - майстор
Според мен ако имаш възможност сложи стаен термостат, така ще и дадеш възможност да работи на по голяма степен и да гаси когато не трябва да работи. И аз имам термоглави ама сега съм ги развъртял и стайния командва. Преди малко мисля че писах работи около 1 час и после почива около 2 часа.
LazarGanev - "Велик майстор"
danko84 написа:
gnt69 написа:
Ти в студеното с тия пелети ли беше. Да не би да ти идва голяма горелката сега в топлото време и да гори на 1 и да минава постоянно в суспенд.
Да ползвам ги от месец и горелката работи само на първа и суспенд ако не е изключвам.
Ами това е причината, трябва да слагаш буфер
stakoz - специалист
Инструкцията на горелката Грейко (стр.26/55) дава МАКС. време за Съспенд 50 мин. за 20кВ модела и макс. 60 мин за 50кВ модела
albert_21bg - специалист
Здравейте, може ли някои ползувал или ползващ слънчогледови пелети на Керпи 8мм, да сподели някакви примерни настройки за котел и горелка 20 Грейко. Ще съм му много благодарен, знам че няма да си писнат едно към едно, но ще си поиграя за да си ги донаглася.
filmatoplo - майстор
Само въздуха е малко повече ,друго нищо .
димитар кисиов - специалист
albert_21bg написа:
Здравейте, може ли някои ползувал или ползващ слънчогледови пелети на Керпи 8мм, да сподели някакви примерни настройки за котел и горелка 20 Грейко. Ще съм му много благодарен, знам че няма да си писнат едно към едно, но ще си поиграя за да си ги донаглася.
имат ли много пепел какво мислите да променяте

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: