Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Miro4774 - специалист
Да видях в интернет но по натам за сега ще остана с тези, че малко изнанагорно изолация и тн догодина ще мисля за ел. кранове.
valerikoz - помощник
Изображение
здрейте, та да се похваля и аз с новата придобивка , и след 2 седмици пазарлъци с моя майстор и указания по телефона , акъл от вас , срезах тъпата ламарина с зегето , на което майстора ми беше много учуден, и даже не му стана ясно що не съм пробил и отворите за фланеца , пък аз за мен си се оказах прав, щото си го представях по съвсем различен начин и добре че не го разпробих такаааа..... но стана относително добре, и даже стойката с колелцата пасна прекрасно без никакво преправяне...... на мен лично за пръв път ми се случва...
Изображение и сега съм в процес на разработка.... грея си бойлера но нещо от книжлето не схванах как точно бачка на летния режим ....мислех си че нема меню на български но се оказа че има ....красота! за сега ме кефи, ще я видия зимъска когато сняг забръска ....
Изображение поздрави.......
gnt69 - майстор
Трябва бойлера да е на отделна помпа за да ползваш летния режим. От снимките не се вижда добре ама май си с една помпа. :partyman:
valerikoz - помощник
ц, бойлера ми е като кръг към отоплителната инсталация която е с гребьонка и отделна линия към секи един радиатор , имам слънчев панел който е с помпа, отделна, и ми грее същия бойлер но изолирам всичко останало, и котела включително когато го пускам, и за сега няма никаква автоматика за тия неща, всичко се оправя на момента и така работи , абе с една дума аз съм автоматиката.....
gnt69 - майстор
Ама бойлера е поне с две серпентини нали.
димитар кисиов - специалист
Бялата канелка на бункера ми напомня за другото предназначение
filmatoplo - майстор
Правил съм контрол на инсталации с една помпа и бойлер в нея ,но идва малко или равно на това да си имаш помпа и за бойлера.Става и с главен кран който лятото спира към радиаторите ,ако си от един общ колектор - тогава ще връткаш кранчета по радиаторите.
kalin72 - майстор
Търсих, ама не намерих, а съм сигурен, че съм го чел тук...управление на горелката през интернет.
Какво е необходимо като хардуер и софтуер.
Ако някой се сеща къде мога да прочета, да дава линка :)
VLADO66 - майстор
Ми обади се в Натурела и им обясни питанката.Мисля че имат Wi Fi модул.Ама дали може да се закачи на този контролер , не знам.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: