Най - вълнуващия въпрос зимно време.
albert_21bg - специалист
Незнам как да кача снимки, някои ако може да помогне. Но ако трябва да я монтирам хоризонтално самата горивна камера с помоща на фланеца то контролна кутия ще стои на една страна.
albert_21bg написа:
Незнам как да кача снимки, някои ако може да помогне. Но ако трябва да я монтирам хоризонтално самата горивна камера с помоща на фланеца то контролна кутия ще стои на една страна.
Не монтирай,а звънни на производителя! Ще се реши проблема.
шоп - майстор
Връщай им я тази горелка. Има някакво посукване, което никак не е малко. 1 см на тази малка ширина на главата е огромно изкривяване. Горенето няма да е правилно нецентрирано и дори могат да изпадат неизгоряли пелети.

Ако изправиш горивната глава и гледаш огромното посукване на външната част, няма ли да те дразни тази грозна гледка? :?
albert_21bg - специалист
http://albert21bg.snimka.bg/photos-from ... 8.36512662
http://albert21bg.snimka.bg/photos-from ... 8.36512664
Утре сутрин инсталатора като дойде ще му я покажа, и ще организирам да ми я подменят. Много благодаря на отзовалите се.
n.ganev - майстор
Този който ти я е продал трябва да знае как се оправя - сваля капака / то така или иначе при ел. подвързване трябва да го направи /, разхлабва гайката на шпилката която е свързваща с горивната камера / главата / и с леко завъртане преди стягане на гайката може да ти я нагласи до микрон.
stilian20 - специалист
Има промени в горивната камера ли ?Виждам и още един ред дупки на снимките на albert_21bg
gnt69 - майстор
stilian20 написа:
Има промени в горивната камера ли ?Виждам и още един ред дупки на снимките на albert_21bg
Да бе още дупки направили.Сега видях. Аз нямам такива това е сигурно модел 2016.
stilian20 - специалист
И в горивната камера има разлика или се лъжа от ъгъла на снимката.
gnt69 - майстор
stilian20 написа:
И в горивната камера има разлика или се лъжа от ъгъла на снимката.
И на мен ми се струва по дълбока, ама може и да е от ъгъла на снимката.
Даже и малко по къса изглежда,което предполага по добро и равномерно запълване ,а от там и горене.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: