Най - вълнуващия въпрос зимно време.
alex_serviz - специалист
Датчиците ( светодиода и фототранзистора ) се издърпват леко за кабелчетата им, без да се налага развиване с ключе. Почистват се и после отново се напъхват обратно.
Естествено тази манипулация се прави при изключена от захранващото напрежение горелка!!!
Miro4774 - специалист
Интересувам се от вентилатора колко трябва е сега съм p3/8.5/45/48 така ли трябва да бъде, че в интернет гледам клипове отностно въздуха увеличен 55/60.
filmatoplo - майстор
Оптодвойката да се вади с ключе ли :-D от преди 3 години знам че само се издърпват леко с два пръста . :)
Miro4774 - специалист
И аз кво да направя при теб е по различно при мен е с ключе 8
Miro4774 - специалист
Много е смешно некви майстори в форума да се подиграват на хора който нищо не разбират от тяхната ежедневна работа.
filmatoplo - майстор
И при всички горелки има мини тръбички с резба и гайчици ,но не развиваме нищо ,а само с два пръста леко дръпваме очетата ,бършем ги и ги връщаме отново по местата им .не се сърди нали уж майстор ти монтира горелката и там помага със сервиза в гаранция , и ако сте чели темата там пише за това .
Miro4774 - специалист
Майстора му е изключен телефона, защото е голям мошенник и не мога да го намеря. Сега сам се оправям с горелката само с крие от мен и затова пиша и ви занимавам с неща който за вас явно са явни но за мен не.
Miro4774 - специалист
Всичко сам си включих стаен и тн настройки сам си правя по инт.и всичко полезно взето от форума ако имах надежден майстор който да извикам повярвайте ми щях.
Miro4774 - специалист
Няма да им се моля един от май норбас все много работа има другият от Люлин Митко постоянно му е изключен тел.
gnt69 - майстор
Miro4774 написа:
Интересувам се от вентилатора колко трябва е сега съм p3/8.5/45/48 така ли трябва да бъде, че в интернет гледам клипове отностно въздуха увеличен 55/60.
Ти пак не слушаш. Има значение на колко градуса ти е настроен шнека. От април миналата година се опитвам да те накарам да си претеглиш количеството пелети което пада от шнека ти питаш колко да е въздуха. Въздуха е в зависимост от подадените от шнека пелети. Ако не знаеш колко са пелетите не знаеш и колко да е въздуха. При всички шнекове е различно. Претегли си пелетите и тогава питай за въздуха. Моята настройка за P3 e 5/50/52.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: