• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Време е пак да върнем темата на линия . :-D

Стара тема: http://iceheart.free.bg/
Стара тема по страници: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,
31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57

Скоро всички ще са активни...............

Надявам се, че така ще е удобно за всички.
Последна промяна от iceheart на пет мар 13, 2015 7:37 pm, променено общо 4 пъти.
Ха добре дошли! Айс, получи ли някакъв отговор? :?
За съжаление отговора не беше много обнадеждаващ:

"Прегледах логовете. Темата наистина е изтрита вчера. Най-вероятно този който я е изтрил е искал да изтрие тази тема..................за съжаление темата не е пратена в коша, както правя аз, а е безвъзвратно изтрита и не е възможно да се възстанови!"

Да са живи и здрави.......тези хора, затова се хванах да си я възстановя сам...... :-D извън сървъра на форума, че да не се получават такива гафове...............скоро всичко ще е на линия........имайте малко търпение....... :-D
Браво, iceheart :)
Само че ме притеснява отговора на админа, прекалено лесно може да се затрие целия ценен форум...
Дано имат идея какво да се направи, да минат на друга, по-сигурна платформа.
Отговора е на Модернаторите....не на админа. Между другото съм много благодарен на "Тани" за оказаната помощ по въпроса....с изтритата тема.

Правя си труда да я възстановя, защото информацията е прекалено много и не си заслужава да се губи.....нали?
:prayer: =D> Благодаря за труда , златен си Айс :) .
=D> :drinkers:
Моля....
Язък отказах :drinkers: за малко .
Само аз ли не виждам ,снимките по страниците дадени от АЙС . :? Търсих тези с ел схемите.
Не разбирам какви подбуди може да има човек за да изтрие една такава тема :? ! Все пак колко човека имат пълномощия да правят такива поразии? Освен Тани и Велси останаха ли други действащи модератори? Сигурен съм, че никой от тях не го е направил, кой тогава?
filmatoplo написа:Само аз ли не виждам ,снимките по страниците дадени от АЙС . :? Търсих тези с ел схемите.

Филме, не си само ти, просто моите снимките ги няма. Ще ги възстановя, но ми трябва малко време, че все пак са 57 страници. :-D Скоро ще ги кача отново и смятам, че ще мога да възстановя темата почти на 100%. Доста работа си е, но в рамките на няколко дни ще сме на линия..... :-D Имай малко търпение....
LazarGanev написа:Не разбирам какви подбуди може да има човек за да изтрие една такава тема :? ! Все пак колко човека имат пълномощия да правят такива поразии? Освен Тани и Велси останаха ли други действащи модератори? Сигурен съм, че никой от тях не го е направил, кой тогава?

Лазаре не си го слагай.....нали пак сме на линия. Относно другото, нека всеки сам да си носи кръста.....
:) Сега съм спокоен .
Отворете:
http://archive.org/
в средата, в горната част има поле за въвеждане на URL адрес, въведете произволен (например google.com) и вижте как е изглеждал преди време. (след това избирате годината) :)
Това не важи за всеки сайт, но за повечето има стара информация.Успех ,нищо не е загубено :yawinkle:
Ейййй БРАВО ice!!! ще си имаме писанията :)

аз смених пелетите с румънски (чам) па да видим как ще е пепелта.

ще пусна снимки утре от чистенето

аре лека за сега!
Здрасти Ве :-D ! Ти кой си, че имаш ня'кви 2 пикливи мнения :-D и взе да са уплакваш от пиепиел бие :yawinkle: .
Малиииииииииииииииии Извиниявай! Тоз "зИления" бункер съм го вИждал :yawinkle: :yawinkle: :yawinkle:
cavy написа:аз смених пелетите с румънски

Струва ми се че ще трябва да намалиш въздуха ама :?
И въпреки всичко :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: на всички които допринесоха за възвръщането на темата и инфото.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Отопление”