• 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 173
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
benimm8808 - специалист
grants написа:
benimm8808 написа:
grants написа:
Колеги може ли някой да ми пусне сервизната книжка на по-стария модел 23кВ , че един познат има проблеми с камината.
Поздрави ! :partyman:
Dai E-mail de
Опс сори , че пиша от телефона .
don_gori@abv.bg
Имаш я.Ако видиш ядове пиши.
При мен без значение на коя степен е камината било то на 1,2,3,4,5 или А ,подаването на пелети е през 7 секунди.Пробвах и с настройките за подаването на пелети от +7 до -7 няма никаква разлика в подаването на пелети.
Колеги ,може ли някой да ми пусне сервизна книжка, за BURNIT PM 15.Предварително благодаря!
krum_7403@abv.bg
ЗДРАВЕЙТЕ, МОЖЕ ЛИ ДА МИ ИЗПРАТИТЕ УПЪТВАНЕ ЗА "BURNIT COMFORT 25 +"
desislava_sokolova@abv.bg
benimm8808 - специалист
zlatev2000 написа:
ivoto написа:
Пичове, наистина ли вярвате, че има два вентилатора?
Аз мсиля че има 2 вентилатора, защото ей така за опит настроих входящия да е 50 оборота повече от изходящия ..... и познай.
Пробвай да мушнеш нещо твърдо около 30 см. отзад през тръбата за входящ въздух.Ще останеш изненадан от това,което ще видиш вътре под пепелника.Евалата SUN SYSTEM.
benimm8808 - специалист
plastkomfort написа:
И какво има?
Нищо,проходен отвор стигащ под пепелника.
chungata - специалист
benimm8808 написа:
plastkomfort написа:
И какво има?
Нищо,проходен отвор стигащ под пепелника.
Така де. Нали от някъде трябва да дърпа кислород за горенето... Ако се запуши този отвор ще се започне с АЛ7.
filmatoplo - майстор
Тъй де -въздуха през тръбичката влиза точно под кошничката да подава въздух за горенето (тук вентилатор няма ) , а пък дима се засмуква след димогарните тръби вече от вентилатор който го извежда навън през тръбата фи-80 :wink: В тези камини -няма вентилатор който надува в камината -има само такъв който засмуква от нея газовете.
benimm8808 - специалист
chungata написа:
benimm8808 написа:
plastkomfort написа:
И какво има?
Нищо,проходен отвор стигащ под пепелника.
Така де. Нали от някъде трябва да дърпа кислород за горенето... Ако се запуши този отвор ще се започне с АЛ7.
Колега тва ми е ясно,написах го заради колегите които мислеха,че има вентилатор и за входящия въздух и пипаха настройките за нещо, което не съществува.
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 173

Тема "Настройки на BURNit Comfort PM 23" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: