Най - вълнуващия въпрос зимно време.
LazarGanev - "Велик майстор"
Да
filmatoplo - майстор
Толкова ли е известен че го позна .
VLADO66 - майстор
filmatoplo написа:
Толкова ли е известен че го позна .
Ами тези фирми в България се броят на едната ръка на дърводелец :) така че по-добре български контролер отколкото Чайна-майна.
tokbatak - специалист
А как да отсеем български контролер правен в България от български контролер правен в Китай!

P.S. Ние никога не сме се славели с добра електроника. Едно време взех телевизор Велико Търново и стоеше в сервиза повече време отколкото вкъщи. По същото време имаше вече внос на телевизори - някои от тях работят още а са по на 20години.
armo - напреднал
Здравейте,колеги.
Никъде не намирам тема за горелка Марели РВ 52 ? Та ако някой има информация или знае нещо МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ.
От скоро съм с такава,гори всякакви пелети,ноо за различните се изисква различна настройка.
LazarGanev - "Велик майстор"
armo написа:
Здравейте,колеги.
Никъде не намирам тема за горелка Марели РВ 52 ? Та ако някой има информация или знае нещо МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ.
От скоро съм с такава,гори всякакви пелети,ноо за различните се изисква различна настройка.
Отвори такава тема и питай там, а не във всяка тема. Така писаното ще е полезно и за други
armo - напреднал
LazarGanev написа:
armo написа:
Здравейте,колеги.
Никъде не намирам тема за горелка Марели РВ 52 ? Та ако някой има информация или знае нещо МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ.
От скоро съм с такава,гори всякакви пелети,ноо за различните се изисква различна настройка.
Отвори такава тема и питай там, а не във всяка тема. Така писаното ще е полезно и за други

Добре,така ще направя..Съжалявам

Тема "Пак за пелетни горелки - този път най-подходящата за Бош" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: