• 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 107
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
glavo4 - напреднал
Аз видях,затова правя моите от 6мм .
andro440 - майстор
glavo4 написа:
Аз видях,затова правя моите от 6мм .
покажи снимка и клип ,все пак форума е -Направи сам ! а не комерсиален !
LazarGanev - "Велик майстор"
Аз също не съм чувал. При нормална работа няма как да стане, но при задръстена горелка горенето се мести назад и в такъв случай всичко може да се очаква. Този тип горелки (тип Фероли) не са самопочисващи, трябва да горят качествени пелети и да се почистват редовно, а не да им се слага 6, 10 или 15мм гръб. Все едно на къщите да не им правят дървени покриви, защото изгарят при пожар, вместо да се вземат мерки за недопускане на пожар :)
glavo4 - напреднал
На моите слагам дебел гръб не на фероли
LazarGanev - "Велик майстор"
Да де, излишно оскъпяване.
glavo4 - напреднал
Нищо поне ми е спокойно.немога да снимам всичщо около мен.мога да снимам мой гръб само
коко40 - помощник
някои не иска ли да се раздели с горелката си на подходяща цена или само кошничката ще съм много благодарен от голяма полза ще ми е инвалид съм и разправията с дървата не ми е по силите :) :) :)
filmatoplo - майстор
Още преди бях споменал, че давам моята горелка заедно с бункер над нея, горелката неръждаема с покритие и вратичка - 60 лв пращам по еконт. ползвах я миналия сезон, изгоря 2,5 тона пелети сложена на печка Прити.
rosso666 - специалист
Ако колегата не я вземе може да си стиснем ръцете.къде имаш нейни снимки
шоп - майстор
Миналата година темата за тези гравитационни горелки тип пелетрон 15 беше много актуална. За съжаление автора на темата се обиди и не пише вече.

Ето го принципа на действие.

Прикачен файл

t11.jpg
t11.jpg (42.14 KиБ) Видяна 1885 пъти
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 107

Тема "Пелетна горелка ръчна изработка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: