Най - вълнуващия въпрос зимно време.
ICC - специалист
Като начало искам да честитя Новата година на всички и да ви пожелая много здраве и все така да поддържате този прекрасен форум! :? Извинявам се ако някъде е писано по въпроса, но на търсачката не намерих. Става дума за конвектор за подов монтаж с тръби, по които ще тече топла вода от газов котел. Цените на тези конвектори се различават много в зависимост от това дали са с вентилатор или без. Не е ли възможно да се добави вентилатор на принципа "направи сам" и въобще толкова ли са сложни тези конвектори, че имат такава цена? Бихте ли споделили дали са ефективни? А бе нов апартамент, нови непознати грижи! :shock:
hladnia - специалист
ICC написа:
Става дума за конвектор за подов монтаж с тръби, по които ще тече топла вода от газов котел. :shock:
За това ли става на въпрос.
http://www.thermodesigntotal.com/bg/p/4 ... LICON-PKOC
ICC - специалист
Много се изложих :x ! Исках да е в "отопление", не знам как съм го направила и не знам как да го преместя :?
За hladina- да точно за това става дума.
ICC - специалист
Като разгледах по-подробно показаните от hladina конвектори, нямах предвид точно тези, тези са много широки. Аз гледах едни много по-тесни и без тези ребра. Цената беше доста по-приемлива около 1600 лв.

Тема "Подов конвектор с вода" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: