Най - вълнуващия въпрос зимно време.
eshk0 - специалист
Само за един етаж е. 3 панелни радиатора 180х60, 1 панелен радиатор 140х60, 1 радиатор на ребра 80х85 и лира в банята 90х50. :?

Дайте някакви линкове да видим какви цени са "добрите котли на пелети", също така може и да препоръчате добри пелети :shock: Тия дни трябва да го купя, че почна да става все по хладно :lol:
n.ganev - майстор
filmatoplo написа:
Н Ганев покажи на човека Викторианското котле 16,5 клв да видим за такова ли има предвид - пелетен .
Викторианското е 19кВ а камината е 16+2 ама могат да работят и на по-малко :cool:
filmatoplo - майстор
Бойлер няма ли да има .
n.ganev - майстор
И два да има по-добре.
eshk0 - специалист
filmatoplo написа:
Бойлер няма ли да има .
ооо да забравих бойлера :) айде някой да препоръча нещо, майстора ми беше предложил auriga 25kw :? 2800 лв, и към 200 лв за монтажа :shock:
andy_forresite - майстор
Присъединяването си е много работа. Аз ако имах възможност нямаше да се разправям и умувам неща, които не разбирам, три дни. Стана от втория път, но доста се балтах докато го направя. Е, не съм плащал за майстор, но ако знаех как ще се ядосвам, щях да си платя и само да гледам от време на време.
filmatoplo - майстор
Харесахте ли си нещо . :)
eshk0 - специалист
Никой нищо не препоръчва :oops: очертава се да взема тоя котел, дето ми каза майстора. Аурига 25 kw, 2800 лв + 200 лв монтаж.
Поне някой да препоръчва "хубави евтини пелети" :lol: :lol: :lol:
шоп - майстор
eshk0 написа:
Поне някой да препоръчва "хубави евтини пелети" :lol: :lol: :lol:
Хубави и евтини пелети 3 дни преди настъпването на октомври няма. :-D
eshk0 - специалист
шоп написа:
eshk0 написа:
Поне някой да препоръчва "хубави евтини пелети" :lol: :lol: :lol:
Хубави и евтини пелети 3 дни преди настъпването на октомври няма. :-D
Тогава поне хубави, качествени :-D

Тема "Въпрос за котел" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: