• 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 117
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
6osi6 - майстор
plastkomfort написа:
Не използвай логото на продукта ...
Логото е свободно достъпно в брошурата на Торч. Мога да го използвам когато обсъждаме качествата на котела. Забранено е използването с търговска цел. Вече не може да се използва думата "Торч" в картинка или разговор? Това е ограничаване на свободата на словото и начина на изразяване. Не ги схващаш тези неща, plastkpmtopt. Занимавай се с диаграми, търговското право не ти е ясно! Още повече, какво по естествено от това, да се използва логото на Торч за картинка публикувана в тема за Торч? Явно си скаран и с мениджмънта. С всеки мой коментар или картинка осигурявам нови 200 прочитания, което е реклама и е по-добре отколкото никаква реклама.
plastkomfort - специалист
6osi6 написа:
Термосиликат пикчърс представя:

Р А З В О Д Ъ Т
Прикачен файл:
Torch.jpg
Един филм от поредицата - ТОРЧ - Добре дошли в зоната на здрача!

Сценарист и продуцент:
fox_vt

В главните роли:
Анди Форестър
Красен 1
Русеф

Технически консулнтанти:
filmatoplo
n.ganev
LazarGanev
plastkomfort

Монтаж и сценични ефекти:
6osi6 - босия
А с това което си начравил от Термосиликст дали са съгласни?
6osi6 - майстор
plastkomfort написа:
А с това което си начравил от Термосиликст дали са съгласни?
:prayer: :prayer: :prayer:
Убеден си, че за всяко мнение изразено с картинка, звук, текст, или комбинирано, трябва да искам разрешение от Термосиликат?
От кога съм им крепостен :-D Робската психика теб е ярко изразена.
filmatoplo - майстор
Аз не съм давал съвети да се купи Торч ,ако името ми е сложено на шега - няма лошо :) .Спомням си че тримата от запаса - двамата Ганевци и аз дразнихме двамата адвокати на Торч . :)
6osi6 - майстор
filmatoplo написа:
Аз не съм давал съвети да се купи Торч
В първите страници от темата си.
Ако не си одобрявал покупката, това значи, че си дал косвено мнение да не се купува. Service Brothers Ganevi Thermotechnics също не са одобрили брака още от първата страница. Затова са в екипа.
filmatoplo - майстор
:) Не разбирам - лош герой ли съм във филма ,или добър .
andy_forresite - майстор
6osi6 или както там ти е ника, имах те за по-умен. Разочароваш ме. Хвалят това, от което изкарват пари. Нито А. Душев, нито Н. Ганев, нито никой друг, не може да попречи на това да има клиенти за един добър продукт.

Филматопло, няма филм, има само един злодей, който търси място и начин да си излива отровата.
plastkomfort - специалист
6osi6 тук който може да помогне на други от форума помага.
Ти с твойте колажи си за друг форум или киностудио.
filmatoplo - майстор
Аз лично не съм запознат с котел и горелка Торч ,не ми е бил интересен ,не може да съм го препоръчвал ,дори и да съм заради ниската минимална мощност - последна дума има фирмата която го предлага,монтира,пуска и сервизира.
Staio1 - специалист
Чакайте малко де! Много бързо го отписахте. Нахвърлихте се като на мърша, а се оказа че май аз лично несъм бил прав. Датчика за топлата вода не ми е бил хубаво в контакт с месинговия патрон и показваше само 7 градуса надолу. Управлениено лъже , че не достига зададената немпература и вдига киловатите.7 градуса разлика не са малко за 3, 4 до 5 киловата. Сега го преместих директно на водната риза, в основата на тръбата за изходната вода, с алуминиево фолио и котела заспа. 55 -57 градуса - 3-5 киловата. Температура в стаите 21-23 градуса. От фирмата отстранихха проблема с буталото, мигновенно, подмениха горелката и сега няма проблем.
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 117

Тема "Пелетен котел Torch, проблеми, настройки и ползване." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: