• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
kalin72 - майстор
От анализ на прочетеното тук и на други места - за мен не си заслужава 1200 лева отгоре.
Radoslaw - специалист
Plamen Petrov написа:
Здравейте,има ли някой с горелка Revo на Pellasx? Да каже повече за поведението и,разход и т.н.? С две думи да каже повече за горелката?Решил съм да слагам такава,но ми пускат муха и за Грейко? Разликата е 1200 лв в "полза" на Pellasx!? Струва ли си? :?
Че си струва ,си струва.Това е най хубавата горелка на пазара.сАмо ,че за какви 1200 лв говориш.това ,че някой ги предлага на такава цена е друга тема.
Виж първо тук:

https://www.youtube.com/watch?v=fdET8ZD6fn8
Това е конкурента на Pellasx.Всеки се бие в гърдите ,че патента е негов.Но това едва ли те интересува толкова.
Каналния тип 16 кВ е с цена по ниска от Грейкото. 26 кв е съпоставим или хайде ,може да е с 50 лв по скъп.
Въртящата се глава 16 кв също е съпоставима с Греикото а 20 кв е с 250 лв по скъп.
АКО се загледаш във видеото ,ще видиш ,че рекламата е с керамична вътрешна глава.В момента текат тестове и септември ще влезе
в производство.

Прикачен файл

ker.glawa.jpg
ker.glawa.jpg (22.96 KиБ) Видяна 2111 пъти

Прикачен файл

index.jpg
index.jpg (50.85 KиБ) Видяна 2111 пъти
Radoslaw - специалист
Друго ,което бих те посъветвал.В момента тече страхотна промоция на един великолепен комплект котел, горелка ,бункер.
Горелката е точно Pellasx а пък за котела да не говорим.Посочих го в една съседна тема и разбира се рекламното лице на Торча веднага го анатемоса.Не искам да влизам в излишни спорове,само показвам габаритните размери при една и съща мощност.

Размерите на котел TORCH 20kW са Ш/Д/В 40cm/55cm/94cm
Размерите на полския котел 20 кW Ш/Д/В 49см/88см/93см
Тегло на котела 360 кг
Ако можеш да си го позволиш,обади се ,ще ти кажа ,откъде да си го купиш.
Забравих цената е с 200 лв над торча ,но в комплекта влиза и бункер.Остава ти само транспорта.

Прикачен файл

20kW-pellet-.jpg
20kW-pellet-.jpg (100.59 KиБ) Видяна 2106 пъти

Прикачен файл

20kW-pellet-1.jpg
20kW-pellet-1.jpg (84.71 KиБ) Видяна 2107 пъти
gnt69 - майстор
Вземай едно Грейко и не се занимавай с глупости. :partyman:
Бат Диди - специалист
Здравейте.
С удоволствие следя тази част от форума, и искам да кажа на всички които пишат тук, много научих от вас Благодаря Ви.
И понеже форума е да си помагаме, с риск да разгневя поредния дистрибутор, ето какво видях тук във форума
http://forum.napravisam.bg/viewtopic.ph ... sX#p754834
Когато видях за първи път горелката имах леки подозрения(в тубата не открих нищо реално а само анимации), но чак пък и слънчогледа да я зори...
Последна промяна от Бат Диди на пет юни 03, 2016 9:13 pm, променено общо 4 пъти.
gnt69 - майстор
Искаш да кажеш тук в края на 56 страница. :partyman:

viewtopic.php?f=10&t=41568&start=1100
Бат Диди - специалист
А точно.
Опъва ми се слагането на линка :evil: . Ама много си бърз, абе младото си е младо... :-D
filmatoplo - майстор
Ако не ти се приспособява стъргалка си вземи една друга горелка която гори Слънчогледови пелети.
Plamen Petrov - помощник
1200 лв. Е разлика в цената между двете горелки. Pellasx revo mini е 3000 лв.,а Грейко RB20 е 1860 лв.Това цени без монтаж и т.н..Аз искам и стаен термастат задължително.От Pellasx ми предлагат 280 лв..Незнам за Грейкото какъв и какви пари ще да е...Блазни ме контролера и термастата им,с пълното меню на горелката е и т.н. Незнам като издръжливост,коя ще "умре"И дали си струва повечето пари..А относно пелетите,надали ще я мъча със слънчоглед,но незнам при смесване с дървесни дали,ще прави пак налепите,който колеги показаха тук..Ако някой може да ми даде ориентировъчна цена на Грейко със стаен термостат..да сверя часовника,ще съм благодарен..
Radoslaw написа:
Plamen Petrov написа:
Здравейте,има ли някой с горелка Revo на Pellasx? Да каже повече за поведението и,разход и т.н.? С две думи да каже повече за горелката?Решил съм да слагам такава,но ми пускат муха и за Грейко? Разликата е 1200 лв в "полза" на Pellasx!? Струва ли си? :?
Че си струва ,си струва.Това е най хубавата горелка на пазара.сАмо ,че за какви 1200 лв говориш.това ,че някой ги предлага на такава цена е друга тема.
Виж първо тук:

https://www.youtube.com/watch?v=fdET8ZD6fn8
Това е конкурента на Pellasx.Всеки се бие в гърдите ,че патента е негов.Но това едва ли те интересува толкова.
Каналния тип 16 кВ е с цена по ниска от Грейкото. 26 кв е съпоставим или хайде ,може да е с 50 лв по скъп.
Въртящата се глава 16 кв също е съпоставима с Греикото а 20 кв е с 250 лв по скъп.
АКО се загледаш във видеото ,ще видиш ,че рекламата е с керамична вътрешна глава.В момента текат тестове и септември ще влезе
в производство.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Тема "горелка "PellasX"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: