• 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 124
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
andro440 - майстор
Някой има ли идея ,каква е цената на /NPBC-V5/
Evgeniy - майстор
Безценна е.

Когато се обаждах преди доста време, се оказа, че е поръчкова разработка и не се предлага на простосмъртни, а е само за велика фирма...
andro440 - майстор
Evgeniy написа:
Безценна е.

Когато се обаждах преди доста време, се оказа, че е поръчкова разработка и не се предлага на простосмъртни, а е само за велика фирма...
Защо тогава я показват в сайта си ..?
n.ganev - майстор
Ха Ха, онзи ден ми се мярна на Грейко, но не съм много сигурен защото бързах да метна BG менюто и да :partyman: . Ще питам собственика и ще се поправя ако съм сгрешил.
tokata123 - напреднал
Някои знае ли какъв кислороден сензор използват в новия контролер?
brat4eda_81 - специалист
а аз да попитам някой попадал ли е на следното несъотвествие ,значи 2 управления едното моето с по старата версия на софтура а другото на брата с по новата,шнековете за зареждане еднакви и настойките за време еднакви ,задал съм 30 сек цикъл демек време между дозите а дози по 8 сек,така 8-те секунди подаване ги отчита точно а 30-те цикъл при мен са 26 а при брата 22,това нормално ли е и на какво се дължи разликата?
iceheart - специалист
Най-вероятно "бъгче"...... :-D :-D :-D Времето трябва да бъде 30-8=22 сек. и не би трябвало да има разминаване между двете платки.
Последна промяна от iceheart на ср ное 25, 2015 4:29 am, променено общо 1 път.
LazarGanev - "Велик майстор"
brat4eda_81 написа:
,задал съм 30 сек цикъл демек време между дозите а дози по 8 сек,така 8-те секунди подаване ги отчита точно а 30-те цикъл при мен са 26 а при брата 22,това нормално ли е и на какво се дължи разликата?
Цикъла включва и времето за подаване, беше коментирано вече
brat4eda_81 - специалист
LazarGanev написа:
brat4eda_81 написа:
,задал съм 30 сек цикъл демек време между дозите а дози по 8 сек,така 8-те секунди подаване ги отчита точно а 30-те цикъл при мен са 26 а при брата 22,това нормално ли е и на какво се дължи разликата?
Цикъла включва и времето за подаване, беше коментирано вече
благодаря лазаре!!! не съм видял!!
koliaaa - помощник
Здравейте,
От около месец вече ползвам пелетна горелка Грейко RB20, към която съм включил и компютър за наблюдението и.
Проблемът ми е, че има доста голямо отклонение в показанието на консумираното гориво и реално изразходваното.
Настройките съм ги направил в nfo. файла според указанията.
Някой има ли идея, какво трябва да пипна, за да се доближа максимално до реалния разход на гориво?
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 124

Тема "НАТУРЕЛА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: