• 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 124
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
stefan33 - специалист
Мдааа,феролито вече е изкормено и с натурела - цветния дисплей! Огромни благодарности на icehart , който въпреки че беше страшно зает отдели време и монтира платката! Снимки ще кача скоро. Засега всичко е супер!
gnt69 - майстор
stefan33 написа:
Мдааа,феролито вече е изкормено и с натурела - цветния дисплей! Огромни благодарности на icehart , който въпреки че беше страшно зает отдели време и монтира платката! Снимки ще кача скоро. Засега всичко е супер!
Честито, би ли споделил какво струва платката и дисплея.
n.ganev - майстор
ГАБРОВСКИ и кАт са знам кЪф съм инижИниер мА а страх да ида на доктор.
iceheart - специалист
gnt69 написа:
stefan33 написа:
Мдааа,феролито вече е изкормено и с натурела - цветния дисплей! Огромни благодарности на icehart , който въпреки че беше страшно зает отдели време и монтира платката! Снимки ще кача скоро. Засега всичко е супер!
Честито, би ли споделил какво струва платката и дисплея.
179 лв (Управление) + 5 лв. (Доаставка) + 6 лв. (Кабел) + 20 лв. (Кутия) + 1 бира (Монтаж) ...... :-D
n.ganev - майстор
Ако е доволен клиента да даде кег :yawinkle: остава по-доволен.
mitashki911 - специалист
179 лв (Управление) + 5 лв. (Доаставка) + 6 лв. (Кабел) + 20 лв. (Кутия) + 1 бира (Монтаж) ...... :-D[/quote]
дисплея с платката ли върви
ggogov - напреднал
Не мога да намеря инфо как се управляват оборотите на вентилаторите за въздух и дим. Може ли контролера да управлява например този http://motor-barbeque.com/83/85/87.html вентилатор? И откъде мога да поръчам ? Благодаря .
filmatoplo - майстор
Абсолютно същия вентилатор включих днес на моята камина ,купих го точно от тук , управлението му нагласиха софтуера за това .Като купуваш управлението казваш точно за какво ще го ползваш - те ти дават каквото трябва - мн коректни .
zaza73 - специалист
Здравейте...
Много съм доволен от Натурелския контролер.Монтиран на самоделка:

Прикачен файл

20160828_162223.jpg
zaza73 - специалист
А ето и данните от тази вечер:

Прикачен файл

Dnes2.jpg

Прикачен файл

Dnes1.jpg
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 124

Тема "НАТУРЕЛА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: