• 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 124
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
andro440 - майстор
към 180 лв с доставката
Micho@85 написа:
здр дали може някой да ми каже цена на контролера на натурела за пелетни горелки защото на сайта им не откривам. Благодаря
andro440 - майстор
:? Абе аз по принцип с очила гледам ,ама дали от това или нещо недооглеждам ,става дума за мониторинг през RS 232 ,на натурелския контролер ,,тегли ли се програма от някъде ,че не я намерих или при свързване на кабела /,се задава да ъбдейтва и компа сам си я намира -извинявам се за тъпия въпрос :?
alx359 - специалист
Здрасти колеги,

Отдавна не бях влизал. Последно правех проект на Натурела+Интиел+ЛАН.

Прегледах назад но не виждам... Натурелата ми е от 2015г. - NPBC-V3M-1. Софтуерът е NPBC-V3M-1_ver3_3a Update 13.02.2015. Има ли нещо по-ново дето да става? Основно ми липсва нагласяване през Windows но без да спирам горелката. Благодаря!
joro39 - специалист
на новия дисплей може.
alx359 - специалист
т.е. само нахаквам нов цветен дисплей на старата платка и мога да ъпдейтвам FW и Windows Monitoring с най-новите версии (дето позволява конфигурация в движение)? За какви кинти говорим?
n.ganev - майстор
220лв. без ДДС с димен датчик.
alx359 - специалист
joro39 написа:
на новия дисплей може.
n.ganev написа:
220лв. без ДДС с димен датчик.
Баахти! :-k че по-скъпо от нова платка! Значи безмислено начинание, поне за мен. Жалко.

Иначе благодаря за инфото и на двамата.
n.ganev - майстор
В тази цена влиза и платката.
alx359 - специалист
Нещо развален телефон стана...
venstano - специалист
Здравейте колеги. Искам да попитам някой дали има опит с бойлера на Елдом,който е с NATURELA http://www.eldominvest.com/bg/product/31.html. Питанията са ми дали работи добре със слънчеви колектори и има ли някакъв достъп до платката, през RS232 порт например, като по този начин да може да се наблюдава онлайн, както при горелките.
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 124

Тема "НАТУРЕЛА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: