Най - вълнуващия въпрос зимно време.
radius - майстор
Да, ftc4 с други думи. За малко над 100лв отгоре можеше да взема фтс5 , но нещата които предлага не ми трябват. С какво да ме засегнеш, аз не си мисля че каквото си взема е най- доброто (като изключим термопомпата :lol: ).
Ветеран, така са направени термопомпите на мицубиши, че не тръгват без тази джаджа, а че е надценена няма какво да говорим.
radius - майстор
Снощи най -после стигнах и до тестовете. Успях да свържа електриките ( без водната част) и пуснах машината. На пръв поглед не дава грешки, но не е и работила реално. Имам сервизното и ще видя колко е работил компресора. Аз си знам какво ми е било като включвах. Има едно жужене, което май е подгряване на компресора. Довечера ще свържа помпа, филтър и т.н. към подовото и ще направя пробен старт. [-o<
geniya - специалист
Хайде стискаме палци, пиши като направиш ,,топлите проби,, как се държи...
radius - майстор
Мерси, снощи на сухо го докарах до Р1 грешка - един от термисторите. Ще си поиграя утре.
radius - майстор
Днес съм най-щастливия човек, машината тръгна, нямах много време за проби, но 15 минути работи без грешки :prayer: Предната грешка се сетих от какво е и я елиминирах. Външното тяло мърка, в момента е в котелното ( добре го охлади) и работи много мазно, няма паразитни шумове, няма тракания, компресора не се чува.

Тема "термопомпа моноблок - отделяне на водната част" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: