• 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 111
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
iceheart - специалист
Наздраве...... :drinkers:
n.ganev - майстор
Между другото още едно Ферари е съживено с натурела и мърррррка яко.
filmatoplo - майстор
Защо понякога намирам на екрана на горелката А01 , не виждам следи да е опитвала да пали .
ivoper77 - помощник
iceheart написа:
ivoper77 написа:
Здравейте, колеги имам нужда от помощ. Запалката изгоря, мин.година купих една за 70лв.Предлагат ми японска но е по къса около 11см. е а моята е около 20.Кажете откъде да си купя и дали ще ми дадат гаранция. Не искам пак да дам 70лв. и да изкара една година. :?
Това е керамична запалка и тръбичка за нея..... Писал съм за тях в темата и ползвам само такива няколко сезона .....няма никакви проблеми с тях.

http://motor-barbeque.com/102/103/120.html

http://motor-barbeque.com/102/103/122.html
благодаря Айс за информацията,мин.год. като ми предложиха японската запалка не ми казаха ,че трябва да сменя и тръбичката.Затава не я взех.Поръчвам ги и ще пиша какво е станало. =D>
Здравейте,

Преди 2 седмици си закупих горела ferroli Sun P7, монтираха ми я и направиха настройките за модулация. Обаче имам един проблем. Горелката харчи между 6 и 8 чувала пелети на 24 часа. Забелязах че докато гори постоянно изхвърля недоизгорели пелети. Като чистя пепелника вместо прах има черни пелети. Звънях на фирмата която ми я монтира, те дойдеха и направиха нова настройка... промяна няма, звъннах пак и общо взето ми теглиха една майна и ми казаха да се занимавам с настройките... Моля дайте идей от какво може така да се случва?
gnt69 - майстор
Много пелети подава. Не разбирам от Фероли ама решението е тормози ги до дупка да дойдат и да си я оправят.
filmatoplo - майстор
Оня ден и аз се ядосах с подобно нещо ,но днес с други пелети няма ядове ,прави си сива пепел ,е пада по малко пръски (те Феролитата така си горят ) но няма черна купчина пред горелката .Не само Феролито гореше така с тези лошите пелети ,няма да ги крия купени от Топливо Украински .Сега работи добре с Сливенски на Чи ар .
Мойте са Брезнишки... съседа се грее с тях вече трета година и каза че нямал проблеми с тях. Майстора дето монтира горелката също каза, че са добри. 6 чувала на ден са прекалено много... какво да пипам по настройките някой може ли да помогне?
filmatoplo - майстор
Освен да се разредят спусканията с параметър Т7 ,и да се сложи стаен термостат :)
Имам стаен термостат. Проблема е, че докато гори изхвърля пелетите... на 1 пепелник пепел има половин пепелник неизгорели пелети....
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 111

Тема "Пелетни горелки Ferroli Sun и Mikro P7-P12 Инфо,настр. и др." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: