• 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 169
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
andro440 - майстор
filmatoplo написа:
Блазе ти ,аз моята горелка вчера си я скицирах ,но се чудя дали с напорен или всмукателен вентилатор да и сложа .Камина с водна риза Прити около 12-15 клв .Фабричните камини са с всмукателен вентилатор ,по пътя на логиката - има защо . колко струва платката с бутоните скоро не съм купувал.
kaminite ne gi hareswam ,вкарват много прах в стаята и къщата ,платката - обади се на Натурела ,,ако ползваш ддс -150 пари ..и какво значение има дали са 150 -или 180 ? един път се дават имам камина в хола си -на прити 28 кВт -вградена и с гранит около нея ...тръгне ли ми котела мазето ,ще я съборя и изхвърля
n.ganev - майстор
Мазето е Землянката :drinkers:
filmatoplo - майстор
Днес завърших комбинацията Атмос и горелка GP 4 , утре съм на Атмос и горелка Грейко .Е хвалба ама лежането на плажа отмина ,пък и сегашните чехкини ( Септември) са набор на майка . :lol:
andro440 - майстор
Ха Ха ,интересно ми е ако минтирам един шиш над горелката с редуктор,дали ще мога да си пека мезе на грил :?
n.ganev написа:
Мазето е Землянката :drinkers:
andro440 - майстор
Дърти риби Няма ! Има само ...малки и Големи !
filmatoplo написа:
Днес завърших комбинацията Атмос и горелка GP 4 , утре съм на Атмос и горелка Грейко .Е хвалба ама лежането на плажа отмина ,пък и сегашните чехкини ( Септември) са набор на майка . :lol:
andro440 - майстор
филме ,засечи това грейко ,за колко време пали и снимай настройките за първото палене -имам нужда от някакъв ориентир
n.ganev - майстор
andro440 написа:
Ха Ха ,интересно ми е ако минтирам един шиш над горелката с редуктор,дали ще мога да си пека мезе на грил :?
n.ganev написа:
Мазето е Землянката :drinkers:
Както си поставил котлето на кутийка и ако сложиш плочи - върху плочите мятай една плитка тавичка с мръвки завита с фолио и се обади. Тъкмо си ти е близо мазето.
filmatoplo - майстор
Вчера GP то ме изненада - запали пелетите точно за 50 секунди , обаче преди да пусне пелети 140 секунди грее нагревател с лек вентилатор .Като прибавим и 20 тина секунди зареждане първа доза .А Грейко пали до 2 минути след пускане на пелети .
filmatoplo - майстор
:) Тунинг на Атмос е готов,бая чистене падна , обръщане на вратите,внедряване на отражатели , рязане отвор за горелката.Остана да направя бункер ,малко ел и палим .Ще стане за най много два дни - патувам на 15 км в една посока .
judas - специалист
Здравейте! Търся средни секции втора употреба за Виадрус У22, че моят е много неефективен - само 17,5кВ.
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 169

Тема "Виадрус на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: