• 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 169
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Нищо не иска тогава ,ся за по 2 санта отстрани не си струва , единствено ще събира пепел по тези тераски отстрани -нищо друго ,пламъка се засмуква и ще минава през отвора .Така -това го оправихме давай напред.
filmatoplo - майстор
Колегата е лесен ,трябва ми снимка на Виадрус У26 с монтирана пелетна горелка на долната врата ,изключвам тъпата Ератовска предкамера .
andro440 - майстор
Малко сложно е на виадрус У 26 да наврвш горелка в пепелника .Грейкото не е мн подходяща и ще опира в долния край на водната риза/дъното .Може би с тръбна ,която бълва огъня напред ще се получи резултат ,но ще трябва да се направи нова врата ,или поне оригиналната да се ореже и преработи основно .Аз правих проби ,като забих едно подобие на грейко в пепелника на същия модел ,но огъня си бие само в едната секция и за това реших да вдигна котела на кутия . иначе за пробата вратата бях я отворил и около горелката уплътнявах с ламарина и каменна вата . много е ниско това отделения на котела и според мен не е вариант поради ред причини ,които знаеш много добре
filmatoplo написа:
Колегата е лесен ,трябва ми снимка на Виадрус У26 с монтирана пелетна горелка на долната врата ,изключвам тъпата Ератовска предкамера .
Прикачен файл:
Снимка1431.jpg
Прикачен файл:
Снимка1410.jpg
andro440 - майстор
в момента съм на такова състояние ,утре вечер ,може да скроя и втората врата /на която ще забода горелката и ще е отстрани /-предната ,ще си е за почистване ! И малко поизнадих котленцето ,,от 4 секции на 8 :?
Прикачен файл:
Снимка1630.jpg
Прикачен файл:
Снимка1631.jpg
Прикачен файл:
Снимка1632.jpg
Филме ,забележи на снимката втората секция в долния край ,как е побеляла -точно там биеше пламъка ,когато бях забол горелката в пепелника
filmatoplo - майстор
:prayer: Предавам се край ,започваме да ги стигаме Руснаците :) , мн яко става .
andro440 - майстор
Яко ,,,слабо ,ще видим на Зима ,само да не стане като в оня виц /Бате бате ,каква я мислихме-тя каква стана . Ако не го знаеш ,мога да го разкажа на аудиторията да се посмеем
filmatoplo написа:
:prayer: Предавам се край ,започваме да ги стигаме Руснаците :) , мн яко става .
filmatoplo - майстор
Нали се вижда че и другите режат отвор като твоя двайсейняколко ,има клипове ама от телефона пиша не знам как да ги качвам .
andro440 - майстор
Малко поработих тази вечер :)
Прикачен файл:
Снимка1633.jpg
Прикачен файл:
Снимка1634.jpg
filmatoplo - майстор
:? Работиш през Ракиено време - направо си в нарушение,кодекса на труда. :partyman: :wink: И аз бях така като внедряват допълнителна риза в мойто Прити - колко крещя жената като зафучах с флекса и електро жена в кухнята :lol:
andro440 - майстор
Aаа ,аз за това смених жената -тази не крещи и не се сърди,когато правя подобрение -дори накрая ми прибира инструмента и почиства -а през другото време ми носи питиенца с лед ,как да не работи човейк с кеф
filmatoplo написа:
:? Работиш през Ракиено време - направо си в нарушение,кодекса на труда. :partyman: :wink: И аз бях така като внедряват допълнителна риза в мойто Прити - колко крещя жената като зафучах с флекса и електро жена в кухнята :lol:
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 169

Тема "Виадрус на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: