• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 169
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
grants - специалист
Мисията е завършена. Готов съм и със съда за пелети. Сега съм на послендния етап - закупуване на слънчогледови пелети. Очаквам мнения с предложения и цени около гр.Хасково. Ще бъда благодарен на всеки който се включи.

Прикачен файл

IMAG3238[1].jpg

Прикачен файл

IMAG3237[1].jpg
filmatoplo - майстор
Слънчогледови има в Харманли, но не знам качество и дали са пакетирани, в Сливен има в чували и са супер 6мм.
grants - специалист
filmatoplo написа:
Слънчогледови има в Харманли, но не знам качество и дали са пакетирани, в Сливен има в чували и са супер 6мм.
156 наливни в биг бег или си ги пълниш сам в чували.Нямат пакетирани 8 мм. Това знам за Харманли.
filmatoplo - майстор
Бива ли поне качеството,сливенските са изненадващо качествени .
grants - специалист
filmatoplo написа:
Бива ли поне качеството,сливенските са изненадващо качествени .
Има различни мнения.Едни са доволни други не.Много зависи времето в което са произведени.
filmatoplo - майстор
Зимата сезон 2014-2015 брата ползва Слънчогледови от Карнобат -пълен боклук ,мн прахоляк ,не еднаква дължина ,горят с пушек и миризма на олио ,остава мн пепел ,не са пакетирани ,и цената висока .Ако човек е градски на фабриката и до сега е бил на въглища може да изтрае филма .
filmatoplo - майстор
На есен имам една дилема ,котела е Виадрус У26 ,та трябва да му монтирал горелка,обаче клиента не му се дават пари и изключва вариант с повдигане на кутия ,има два варианта или го оставям ,или му монтирал горелка на долната врата но каква и как .
n.ganev - майстор
За 26ца съм метнал снимки в темата за Ферари но трябва предкамера на долната врата. Пллочи само прави и и пожелателно Натурела :drinkers: .
grants - специалист
Здравейте колеги, днес бях до Харманли за пелети . Има много, наливни на 156 лв.Взех един тон за проба. Взех , че палнах и горелката с нейните си автоматични настройки. Бреййййй взе, че запали от първия път. Малко пропуши, но го отдавам на топлото време. Ще чакаме вече студа за финни настойки. За около 20 мин. вдигна 60 градуса и принудително я изгасих.

Прикачен файл

IMAG3246.jpg

Прикачен файл

IMAG3245.jpg

Прикачен файл

IMAG3244[1].jpg

Прикачен файл

IMAG3243[1].jpg
gnt69 - майстор
grants написа:
Здравейте колеги, днес бях до Харманли за пелети . Има много, наливни на 156 лв.Взех един тон за проба. .
Пелетите малко ронливи ми се струват ще береш ядове с пепеляка.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 169

Тема "Виадрус на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: