• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
vencidgenov написа:
искам да попитам дали досега си почиствал газовия тракт на камината?
Тази събота почистих
всички ревизии на камината и температурата на димните газове рязко спадна от 180-190 НА 140-160.ПРЕПОРЪЧВАМ ЕЖЕМЕСЕЧНО ПОЧИСТВАНЕЗА ДОБРА И ПЪЛНОЦЕННА РАБОТА НА КАМИНАТА
vencidgenov - напреднал
И при мен е така,след почистване.
Искам да попитам как са настройките за продухване. При мен независимо от настройките на позиция 22 времето за продухване е 90 секунди + зададеното време.
vencidgenov - напреднал
vencidgenov написа:
И при мен е така,след почистване.
Искам да попитам как са настройките за продухване. При мен независимо от настройките на позиция 22 времето за продухване е 90 секунди + зададеното време.
има ли някой подобен проблем?
n.ganev - майстор
Търси сервиза, инсталатора.
filmatoplo - майстор
Честно тази горелка заради цената ли я избрахте.
vencidgenov - напреднал
filmatoplo написа:
Честно тази горелка заради цената ли я избрахте.
тази камина ми върши идеална работа.Купих камината началото на 2015 г. ,а тогава цената и беше 2400 лв.
други проблеми за сега не съм имал.А камината работи много добре,аз сам си я инсталирал сам.
vencidgenov - напреднал
vencidgenov написа:
filmatoplo написа:
Честно тази горелка заради цената ли я избрахте.
тази камина ми върши идеална работа.Купих камината началото на 2015 г. ,а тогава цената и беше 2400 лв.
други проблеми за сега не съм имал.А камината работи много добре,аз сам си я инсталирал сам.
Има ли патили еи? :supz:
filmatoplo - майстор
Днес направих оглед на камината Голден файер 15 клв , как решавате заустването към комин - трябва ми нещо дълго 4 метра ,гофре 80 ли да ползвам или има някъде кюнци .Ако е гофре от къде ги купувате ,има ли някакъв преход 130/80 .Щото клиента ти показва печката и вика - свързвай . :) Системата е била отворена ,пак така ще я оставя ,че ако я надуя ще текне от някъде .кода в менюто 69 ли е .свързвате ли им на камините стаен термостат .трябва ли да се спазва нула и фаза при включване в тока - защото е с щепсел сигурно не .
filmatoplo - майстор
Някой купувал ли е неръждаемо гофре ф-80 , режат ли цяло 4 метра ,колко струва метъра и къде .
lebendi - специалист
filmatoplo написа:
Някой купувал ли е неръждаемо гофре ф-80 , режат ли цяло 4 метра ,колко струва метъра и къде .
Купувал съм го по 17лв./м. и режат по размер ,би трябвало да го има навсякъде.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22

Тема "Настройки на пелетна камина GOLDEN FIRE 24GF???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: