• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 16
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
:wink: Строго секретно.
Филматопло пита Н Ганев -каква марка са немските електронни термоглави.
bai_bradyra - специалист
Но не на ушето...и аз искам да чуя. :lol:
bai_bradyra - специалист
n.ganev написа:
Все още си вършат работата прекрасно. От 01.10.2015 до сега и от февруари / от както съм монтирал първият модел / до края на предишният сезон не съм си помислял да ги махам.
Един клиент си взе немски и си ги следи и управлява всяка една от телефона :yawinkle:
Идеята ми беше да споделиш как се държи системата при термоглави и стаен термостат и кое е по- удачно според теб и кое се отразява по- добре на разхода на пелети.
DimitarD - специалист
filmatoplo написа:
:wink: Строго секретно.
Филматопло пита Н Ганев -каква марка са немските електронни термоглави.
eQ-3 MAX! http://www.eq-3.de/max.html
n.ganev - майстор
DimitarD написа:
filmatoplo написа:
:wink: Строго секретно.
Филматопло пита Н Ганев -каква марка са немските електронни термоглави.
eQ-3 MAX! http://www.eq-3.de/max.html
Арт.№ 99017
При мен се държи по добре с програмируемите.
andy_forresite - майстор
Предложете програмируеми термоглави с възможност да ги управлявам от смартфон или компютър през интернет. Например когато съм на работа и се присетя, че искам да спра или включа някой радиатор в нас. Има ли такива изобщо :? Сега гледам едни, ама са през блутуут. Аз по-добре да си цъкам по копченцата ако ще е през блутуут... Даже като гледам то е едно - boost (отваря радиаторния вентил докрай).
Staio1 - специалист
Дайте мнение за електронните термоглави на Херц. Мисля че модела е само един. Цената е околу 40лв.
grants - специалист
Колеги здравейте. Имам следните неясноти за стайните термостати и ще съм благодарен ако помогнете с малко инфорамция.
Става въпрос за пелетна камина (Burnit 13+) , самата камина има стаен термостат , но разположението му не е много удачно и съм решил да го сменям с такъв безжичен.
Така разглобявал съм камината специално да гледам как е вързан , като от термостата до контролера има 2 проводника и предполагам че дава информация в размерност съпротивление :?:
Не ми е ясно понеже никога съм нямал досег до подобни неща - безжичния стаен термостат предполагам има тяло което мери температурата и съответно праща информацията към приемника , като той се вързва отново на изходите за стаен термостат на контролера на камината ?
Също и друго ми е интересно дали стойностите(съпротивлението) на моя термостат(термистор) ще бъдат еднакви с тези който ще подава безжичния ?

Поздрави !
Miro4774 - специалист
И при мен разхода е един и същ с термо глави или стаен термостат. Само където мога да си контролирам тем. в помещенията по лесно с термо главите за сега съм с ръчни но мисля да сложа ел. термо глави бихте ли препоръчали някой вариянти.
tokata123 - напреднал
Miro4774 написа:
И при мен разхода е един и същ с термо глави или стаен термостат. Само където мога да си контролирам тем. в помещенията по лесно с термо главите за сега съм с ръчни но мисля да сложа ел. термо глави бихте ли препоръчали някой вариянти.
Аз съм с Herz. Не съм пробвал друго, но тези отговарят на мойте изисквания.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 16

Тема "Термоглави, електронни регулируеми термоглави или стаен термостат." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: