Най - вълнуващия въпрос зимно време.
la4o - помощник
преди време бях забелязал в някаква тема , че някой съфорумец ползва универсална горелка купена от Полша.
Тъй като и аз имам такива намерения моля ако някой ми каже как става доствката от Полша при положение че фирмата продавач предлага само куриер в страната(полша).
Благодаря предварително!
шоп - майстор
Много хора във форума ползват такава горелка. Аз лично имам екоенергия 35кв.

Доставката е с куриерска фирма, но аз си направих една фамилна екскурзия до Полша и си я докарах сам. Бункера ми го докара един приятел без пари. Той е доста обемен и доставката му с куриер не е евтина.
Според мен ако нямаш евтин транспорт от Полша този бункер всеки железар в Бг може да ти го направи за да ти е по-изгодно.
Успехи!
la4o - помощник
шоп написа:
Много хора във форума ползват такава горелка. Аз лично имам екоенергия 35кв.

Доставката е с куриерска фирма, но аз си направих една фамилна екскурзия до Полша и си я докарах сам. Бункера ми го докара един приятел без пари. Той е доста обемен и доставката му с куриер не е евтина.
Според мен ако нямаш евтин транспорт от Полша този бункер всеки железар в Бг може да ти го направи за да ти е по-изгодно.
Успехи!
много благодаря за бързия отговор . не е ли много тежка за куриерска фирма - спиди имат ограничение ако не ме лъже паметта нещо около 35 кг , а това би трябвало да е пчти двойно по тежко. можеби и аз ще трябва да си организирам една екскурзия :-D
ktch_1964 - специалист
Такива горелки се продават и в България , но си направи сметката дали ще ти е по изгодно да я купиш от тук или от Полша.
la4o - помощник
ktch_1964 написа:
Такива горелки се продават и в България , но си направи сметката дали ще ти е по изгодно да я купиш от тук или от Полша.
в България никой не предлага от най-малките 10кВ. и освен това надуват цените така че една кратка екскурзия със семейството почти се избива!
la4o - помощник
към Шоп
с какъв компютър я управляваш?
шоп - майстор
la4o написа:
към Шоп
с какъв компютър я управляваш?
Титаник с меню на руски

Тема "Въпрос за универсална горелка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: