Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Здравейте дайте съвет за климатик. Ще отоплявам детска стая 14 кв.м2 .предлагат ми gree 12 viola I finlux fdci-12lk46gfh и двата са около 900лв с монтажа . какво ви е мнението за тях
roland - специалист
Защо не пробваш с деветка на Дайкин? 12 ще ти е много и само ще спира и тръгва. Аз в подобна стая сложих 12 на фуджицу и сега съжалявам, трябваше да е деветка.
Ми не знам такива ми предлагат. Викат ще ти вършат идеална работа.пък и не съм много добре финансово максимално до 1200лв .Има някакъв daikin ftx35j3 I fujitsu 12lmca Hitachi rak-35rpc който бил А++ scop 4.60
Последна промяна от Динко.Атанасов на съб авг 20, 2016 1:44 pm, променено общо 1 път.
VLADO66 - майстор
Gree change по добре .На Виолата единствения плюс е WiFi, а минусите са повече.
A gree то 9или 12 и вършат ли работа. Вкъщи в хола съм с нипон 14 dc- lux и съм доволен засега но пък други не съм ползвал от елитните марки става въпрос
p.v.x - майстор
Динко.Атанасов написа:
Ми не знам такива ми предлагат. Викат ще ти вършат идеална работа.пък и не съм много добре финансово максимално до 1200лв .Има някакъв daikin ftx35j3 I fujitsu 12lmca Hitachi rak-35rpc който бил А++ scop 4.60
Mitsubishi MSZ-SF25VE~MUZ-SF25VEH

:rock:
VLADO66 - майстор
12ка.На деветката топлообменника на външното тяло е едноредов.
Предлагат ми gree то с 5 години гаранция . не знам всички от форума не са казали добра дума за него всъщност добри ли са или не. Дали ще свършат същата работа като скъпите 900лв срещу 1200лв наистина съм раздвоен пък и все ми дрънкат вземи си виолата по нов е . започнаха да ме убеждават за мидеа супер дц инвертер така пише на нея това помня същите пари като виолата Нещо ме разбраха че неразбирам и ме действат май май :rolleyes:
DundyTheCroc - майстор
Gree съм ги виждал монтирани нови в един наш офис след ремонт, впечатлението на евтина китайска пластмаса се набива първо, второто е, че са шумни, дизайна е шит. На охлаждане бачкаха добре, но за отопление как ще е и колко ще харчат не знам. Аз за себе си съм избрал модела, но не с вместват в 1200, Fujitsu General ASHG09LUCA. Щом ще се топлиш гледай СОР фактора да е висок.
Спря ли се на някой конкретен модел, колега? И ако да, доволен ли си на пръв поглед :)

Тема "климатици дайте съвет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: