Най - вълнуващия въпрос зимно време.
pikelll - специалист
Здравейте на всички!

Имам голямо чудене от сорта на коя камина да избера от пелетните с водна риза до 3000 лева.
Ако може да Ви попитам какво мислите за тази камина Лили.
И ако, някой е има да сподели впечатления си :) както и разхода.
Благодаря предварително!
LazarGanev - "Велик майстор"
Много добра е камината
pikelll - специалист
LazarGanev написа:
Много добра е камината
Благодаря!
Твоето мнение по камината ми е от голяма полза!
Още веднъж Ви благодаря! :heart:
Маци - специалист
здравеите ..имам пелетна камина лили която се управлява от стаен термостат (бисолид) ...проблема е че когато температурата в стаята достигне зададената температура на термостата ,камината след 2-5 мин минава в режим wait cooling след което температурата на водата на камината започва да пада (температурата на водата на камината е 65' )стига до кам 54' и веднага камината се стартира да пали което според мен не е редно ....а около 1час камината 3- 4 пъти влиза в този режим и съответно се пали ....ако някои може да помогне ще съм му много благодарен ....поздрави
filmatoplo - майстор
Намалете и мощността .
Маци - специалист
благодаря за отговора само това не съм пробвал определено утре това ще го направа
Маци - специалист
само се чуда как мощноста на камината ще влиае на стаиния термостат !!!!!но и тази идея ще се пробва :-D благодаря
Маци написа:
само се чуда как мощноста на камината ще влиае на стаиния термостат !!!!!но и тази идея ще се пробва :-D благодаря
Ми термостата ще изпитва недостиг и няма да я гаси. Ако пък намалиш прекалено, жената ши ти напрай корекция.
Леле, сега видях, що пък две теми, г-н Пикеллл?
pikelll - специалист
Трифон П.Трифонов написа:
Маци написа:
само се чуда как мощноста на камината ще влиае на стаиния термостат !!!!!но и тази идея ще се пробва :-D благодаря
Ми термостата ще изпитва недостиг и няма да я гаси. Ако пък намалиш прекалено, жената ши ти напрай корекция.
Леле, сега видях, що пък две теми, г-н Пикеллл?
Тази е за избор на пелетна камина Лили.
А другата е за вече закупена пелетна камина. :heart:

Тема "Пелетна камина Лили." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: