Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Колеги , смятам да си взема Bisolid GP 32 . Искам съвет , някой ползвал ли е , отзиви , заслужава ли си горелката или не? Ще я монтирам на котел Карпат С , турско производство , като за момента ще ползвам 14 kw мощност + 80 л. бойлер в къщата ми , но в близко бъдеще ще ползвам още 14 - 15 kw. на втори етаж.
jabata - специалист
Ами какво да ти кажа, това си е бюджетния вариант на старите GP горелки на ерато.
Горелката е надеждна, и лесна за поддръжка. Единственото нещо, което за мене и куца е контролера, че е българския на Инитиел. Ако беше с натурела цена нямаше да има.
Но като цяло е добър компромис цена - качество. Иначе виж и горелките на Greyko, те са с натурела контролер, и имат възможност да ядат и по-некачествени пелети.
filmatoplo - майстор
Стават горелки - GP ,Грейко,Фероли и други .
jabata написа:
Ами какво да ти кажа, това си е бюджетния вариант на старите GP горелки на ерато.
Горелката е надеждна, и лесна за поддръжка. Единственото нещо, което за мене и куца е контролера, че е българския на Инитиел. Ако беше с натурела цена нямаше да има.
Но като цяло е добър компромис цена - качество. Иначе виж и горелките на Greyko, те са с натурела контролер, и имат възможност да ядат и по-некачествени пелети.
Да , предложиха ми GP с шведски контролер ако не се лъжа но цената скачаше с около 600 лв. Но така или иначе ще се дават пари , поне да знам за какво ги давам!?
filmatoplo - майстор
Само такива монтирам от този клас GP 4 .шведски контролер .
naskov - майстор
vlado_830 написа:
Да , предложиха ми GP с шведски контролер ако не се лъжа но цената скачаше с около 600 лв. Но така или иначе ще се дават пари , поне да знам за какво ги давам!?
Контролера на Интиел си е много хубав. Шведския има много повече възможности, които на твоя Карпат едва ли ще ти са необходими. Освен това от Интиел сменят платки без проблеми, като се има предвид, че на Ерато резервните части са безбожно скъпи

Тема "Bisolid GP 32" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: