Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Да- Грейко 30 е с 1 1/4 изводи ,почти най евтини италиански кранове намирам в Интерметал ,но може и др.
naydenov.anton - специалист
А какво ще кажете за тези, било то и от снимка. Предполагам е човека, от който шоп е взел 2 цоловите такива.

Изображение
Изображение
Изображение
Последна промяна от naydenov.anton на чет ное 03, 2016 12:00 am, променено общо 1 път.
filmatoplo - майстор
Гледай под врътката да има салник .
шоп - майстор
naydenov.anton написа:
Благодаря ще се разходя и до Интерметал.

А какво ще кажете за тези, било то и от снимка. Предполагам е човека, от който шоп е взел 2 цоловите такива.
Много е възможно да е от същият човек...от Надежда или Илиянци беше и не ми се разкарваше дотам. Доставката за 4 крана 2'' по еконт бе 5-6 лв. Доволен съм.

Един съвет от мен. Не редуцирай нищо след котела до преди първият консуматор. 1 1/4'' е изчислил производителят, че е необходимото сечение за вход/изход на котела и това не е случайно.

Разликата между 1'' и 1 1/4'' едва ли ще обърне катастрофално бюджета и се прави веднъж.
georgiev.boyko - напреднал
Да Ви помоля да ме ориентирате къде в София мога да взема прилична клапа за комина?

Нещо през Google не намирам нищо като хората или правя грешно търсене.
filmatoplo - майстор
За какво да служи тази клапа .
шоп - майстор
georgiev.boyko написа:
Да Ви помоля да ме ориентирате къде в София мога да взема прилична клапа за комина?

Нещо през Google не намирам нищо като хората или правя грешно търсене.
В бриколажа скоро ги гледах клапите. неръждаеми са...всякакви размери.

Иначе и от тук може с еконт http://kamini-germant.com/42/297/2153.html за ф 150 е около 30 лв.
filmatoplo - майстор
За тези ли ,мислих си за Регулация на тягата .
georgiev.boyko - напреднал
Здравейте,

утре мисля да пристъпвам към монтажа, но сега се замислих нещо, което не се бях сетил? При това изпълнение с една помпа аз всъщтност как да я управлявам кога да работи? Или при монтаж на трипътен вентил тя си работи постоянно?

Тема "2 котлета към една отоплителна система" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: