Най - вълнуващия въпрос зимно време.
idealist - специалист
Има по-голяма далавера !
Преди няколко дни две съседки (възрастни жени) ме питаха не съм ли срещал по магазините
керамични саксии за цветя. След продължителен разговор с тях, доста неохотно издадоха "тайната".
Чули от някъде си, че свещ за осветление, поставена във въпросната саксия обърната с дъното на горе топлела стая. Да се смееш ли, да плачеш ли !?!?!?!
Та пробвай с този метод !
. Далеч по-евтино ще ти легне !
шоп - майстор
В този ред на мисли, спомняте ли си "печката чудо" направена от теникия за сирене, две крушки за осветление и вентилатор? "Изобретателят" я продаваше във всички интернет сайтове. Даже и тук сме я коментирали :-D :-D :-D

Сигурно автора и клиентите са прегрели от ефективността и:-)
ky-kyy - майстор
шоп написа:
В този ред на мисли, спомняте ли си "печката чудо" направена от теникия за сирене, две крушки за осветление и вентилатор? "Изобретателят" я продаваше във всички интернет сайтове. Даже и тук сме я коментирали :-D :-D :-D

Сигурно автора и клиентите са прегрели от ефективността и:-)
Ся, кат се замисля....е съм виждал от години тенекия от сирене...Явно много се харчат и не остават за народа...Ся, тоз "изобретател" да вземе да измисли печка от пластмасова кофа за сирене, че не се издържа на тоя студ, с тия сметки :-D
p.v.x - майстор
ky-kyy написа:

Ся, кат се замисля... :-D


Ти нали си само-оправи наф. печка , и те боли оная работа за хората. :-D

Дертове си имат хората. :shock:

Не като теб , рахат до печлето. :lol: :lol:

:rock:
ky-kyy - майстор
Аз печката я оправих, ама тинки не успя, май :-D Че и бензиново-газовата и тя отива, към моргата :supz:

Тема "Има ли смисъл?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: