Най - вълнуващия въпрос зимно време.
infomar написа:
От 4 дена ползвам следната аларма :
Изображение

Горя за проба камина само на дърва от сутрин до вечер. Измервам периодично въглеродният окис в стаята - показва постоянна нула.
Спирам пробите, че не се стои от горещина в тази и съседните стаи.... по-малко от 30 гр. не мога да докарам колкото и да намалявам дървата...пак пускам климатика...
А такааааа, прости били баба и дядо, че и с дименция и се натровени ходели........
Аз с каминката разнежвам половинката. На климатик не ми обръща внимание, освен ако не съм закичен с някакъв моно или стерео оксиден аларматор.
ben84 - специалист
Трифон П.Трифонов написа:
А такааааа, прости били баба и дядо, че и с дименция и се натровени ходели........
Аз с каминката разнежвам половинката. На климатик не ми обръща внимание, освен ако не съм закичен с някакъв моно или стерео оксиден аларматор.
Трифоне, пиша от опит. Или ше кажеш, че само моите роднини оглупяват с възрастта?
Освен това цел живот съм селянин и се греем на твърдо гориво и мислим, дека не е излишно това.
Повече не ми се обяснява.

Тема "Целесъобразност от наличие на детектор за въглероден окис при отопление на дърва." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: