• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
gnt69 - майстор
Вентила на 60 гр. ли е. Или вдигаш още температурата на водата или притваряш още радиатори.
georgiev.boyko - напреднал
gnt69 написа:
Вентила на 60 гр. ли е. Или вдигаш още температурата на водата или притваряш още радиатори.

Вентила е на 55 градуса. Ще ми се да го вдигна, но не знам как :)

Предполагам да вдигам още дозите?
gnt69 - майстор
Каква мощност беше горелката.
LazarGanev - "Велик майстор"
georgiev.boyko написа:
Котела не вдига повече от 63 градуса при зададени 72 но предполагам е нормално вън при нас е -16.
А бе човек, вдигни зададената температура на 80*С. Сега при зададени 72, горелката на 63 минава на по-ниска степен и затова не може да вдигне повече. :)
georgiev.boyko - напреднал
При модулация 4,2,0 не съм я виждал на 2-ра, но утре ще опитам да я вдигнА.
gnt69 - майстор
На 3 ст. трябва да пуска около 6 кила. на 2 около 3.5 на 1 да пуска около 2 на час. Оня ден един колега по напред беше споделил една таблица екселска. Премери шнека колко пуска за 6 мин. после по 10 ще стане ясно за час. Вкарай ги в таблицата и си изчисли дозите. Ако ги увеличиш много примерно да подаваш 8 килограма пак ще падат неизгорели.
galivar - специалист
Колеги,може ли някой да даде тази екселска таблица,че линка вече не работи.
bai_bradyra - специалист
ср окт 09, 2019 8:44 pmgalivar написа:
Колеги,може ли някой да даде тази екселска таблица,че линка вече не работи.
Мога да ти я пусна в понеделник. В движение съм, а я нямам на телефона. Дано ме изпревари някой дотогава :lol:

Добре, че мога да си влизам в компа отвсякъде :lol: заповядай: https://dox.abv.bg/download?id=e71663168b
filmatoplo - майстор
:wink: И по таблицата става , но си иска и да се наблюдава какво се случва в горивната камера. :wink: :wink:
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Тема "Пелетите не изгарят, но защо" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: