• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
bic - напреднал
fucheto написа:
Както казах не карам никой да вярва,но все пак като започваш да се позаяждаш ако искаш да дойдеш да видиш и да заложиш нещо в замяна на това което ще видиш...........Без значение кой какво си мисли,аз казах какво е при мен ,не мисля да доказвам на който и да е каквото е да е
Никой не се заяжда , просто има доста странни постове из форума и хората се изнервят. Постни настройките ако ти се занимава за да си полезен на някой в нужда и така...
fucheto - помощник
bic написа:
fucheto написа:
Както казах не карам никой да вярва,но все пак като започваш да се позаяждаш ако искаш да дойдеш да видиш и да заложиш нещо в замяна на това което ще видиш...........Без значение кой какво си мисли,аз казах какво е при мен ,не мисля да доказвам на който и да е каквото е да е
Никой не се заяжда , просто има доста странни постове из форума и хората се изнервят. Постни настройките ако ти се занимава за да си полезен на някой в нужда и така...
t1 -0
t2 -1
t3-51
t4 - 10
t5 - 5
t6 - 80
t7 - 25
t8 - 40
t9 - 24
t10 - 70
t11 - 28
t12 - 100
t13 - 40
Това са ми настройките
Svezar - специалист
fucheto написа:
t7 - 25

t10 - 70
t11 - 28

Това са ми настройките
Тия пелети са яката работа щом с тези стойности не гасне :shock:
bic - напреднал
а каква е тази горелка, и котел.....това нищо не ми говори....Аз имам 5-6 неща дето да пипам и ръчкам.....
Моите са 25 кВ, шнек -1500, подаване -12 сек, Вмин-23, В макс-50, почистването на 5 мин по 13 сек....
fucheto - помощник
Svezar написа:
fucheto написа:
t7 - 25

t10 - 70
t11 - 28

Това са ми настройките
Тия пелети са яката работа щом с тези стойности не гасне :shock:
Пелетите са наистина много добри,от човека който ги вземам ми каза за т7 да е поне на 22,пробвал съм ги и на 28 но сега в студеното се наложи на да го намаля
fucheto - помощник
bic написа:
а каква е тази горелка, и котел.....това нищо не ми говори....Аз имам 5-6 неща дето да пипам и ръчкам.....
Моите са 25 кВ, шнек -1500, подаване -12 сек, Вмин-23, В макс-50, почистването на 5 мин по 13 сек....
горелката е фероли
bic - напреднал
ма всяка точка на какво отговаря..... :?
fucheto - помощник
bic написа:
ма всяка точка на какво отговаря..... :?
t7 - 25 -време на подаване на пелетите
t8 - 40-скорост на вентилатора на 1-ва степен
t9 - 24-време на работа на шнека на 1-ва степен
t10 и t11са за 2-ра степен
t12 и t13 са за 3-та степен

Виж някой с горелка като твоята,но за разхода нещата са много комплексни и факторите които ги определят също са много
Svezar - специалист
bic написа:
ма всяка точка на какво отговаря..... :?
Твоята горелка не е като неговата така че тези стойности са неприложими при теб !
bic - напреднал
Видях , че горелката е друга но се загледах в принципа....Моята е IVG
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Тема САМО за разход на пелети !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: