• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 19
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
LazarGanev - "Велик майстор"
Sami75 написа:
Това е моята горелка РМ 30 с пелетен котел IVG - 40. Котела е с високо КПД
Sami75 написа:
Разхода ми се вижда от графиката. Аз си гася котела денем и вечер.
Разход 42кг при денонощно изгасен котел? Смятай ако котелът не беше с високо КПД :shock:
lz2skt - специалист
Sami75 написа:
Това е моята горелка РМ 30 с пелетен котел IVG - 40. Котела е с високо КПД и температурата на димните газове е винаги под 100 градуса.
Който се интересува от тях може да ми пише на лични, че аман от разбирачи.
Може ли снимка на 7 хода на котела ?
LazarGanev написа:
Sami75 написа:
Това е моята горелка РМ 30 с пелетен котел IVG - 40. Котела е с високо КПД
Sami75 написа:
Разхода ми се вижда от графиката. Аз си гася котела денем и вечер.
Разход 42кг при денонощно изгасен котел? Смятай ако котелът не беше с високо КПД :shock:
Топля 3 етажа по 100кв.м. А и КПД не се определя само от разхода на пелети, а от това колко са калорични иколко топлина остава в котела и колко отива в комина.
Не ми се коментират повече "специалисти".
Ако някой има въпроси да ми пише на лично съобщение.
Последна промяна от Sami75 на ср яну 18, 2017 9:49 am, променено общо 1 път.
kalin72 - майстор
Не ми се коментират повече "специалисти".
Ако някой има въпроси да ми пише на лично съобщение.
Ааа, не така :) ТУК е мястото за всички коментари и оценки, не на лични.
bedamusa - специалист
Днес говорих с хората от сайта оказа се започват от скоро и оправят нещата в движение което е голям - за тях. Така да си дойдем на думата значи дадоха ми номер на човек от Тетово Русенско който е с тази горелка дали е от там човека не знам. Говорихме каза, че бил доволен от горелката но гори дървесни пелети защото се затлачвал котела от другите така му казал майстора, поисках да отида да видя горелката на място откза ми защото била като останалите ако съм виждал горелка и тази била същата. В цената 2000 лв е включен и монтаж на горелката и настройка независимо от това къде се намира клиента не доплаща нищо, единственото нещо е стайния термостат който е реално показания на снимката и цената му е 140 лв. От тук нататък дали този човек е реален има ли го няма ли го и какво се случва не знам но той каза доволен съм много предната ми горелка не ми вършеше много работа.
Ping Pong - напреднал
Човека сьществува но не може да даде много подробности.Има я от скоро и не се ровичка в нея вьрши му работа и за него това е важно
gnt69 - майстор
Ping Pong написа:
Човека сьществува но не може да даде много подробности.Има я от скоро и не се ровичка в нея вьрши му работа и за него това е важно
Значи е добре горелката да купуваме.
Ping Pong - напреднал
Потребителски аватар
шоп
майстор

Мнения: 3116
Регистриран на: чет окт 08, 2009 3:49 pm
Местоположение: София

Контакти
от шоп » пон яну 09, 2017 5:35 pm
Re: Избор на котел с горелка
Може да помислиш за котел Виадрус качен на кутия ( 2 ра употреба Виадруси се намират на приемливи цени ) + горелка http://pmtechnology.bg/pm30.php?utm_sou ... 0wod-68GLA

КАКЬВ ОБРАТ САМО ШОПА ПРЕПОРЬЧВА ГОРЕЛКАТА В ДРУГА ТЕМА :lol: :lol: :lol:
gnt69 - майстор
Ти се оглеждаш само не купуваш ама ще видиш като тръгнат и народа като се осъзнае колко са хубави ще настане или дефицит или ще им вдигнат цената.
Ping Pong написа:
Може да помислиш за котел Виадрус качен на кутия ( 2 ра употреба Виадруси се намират на приемливи цени ) + горелка http://pmtechnology.bg/pm30.php?utm_sou ... 0wod-68GLA

КАКЬВ ОБРАТ САМО ШОПА ПРЕПОРЬЧВА ГОРЕЛКАТА В ДРУГА ТЕМА :lol: :lol: :lol:
Бе и ти не си цвете за мирисане, като мене, ама това ми хареса.
Шопа не е знаел, че препоръчва оплювана горелка, нищо,че е маркетолог, икономист.....дрън дрън дрън.
Ти пък, от къде разбра, че онзи съществува?
Егаси интересната тема!
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 19

Тема "Отзиви за пелетна горелка РМ 30" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: